w ,

Stylizacje do pracy

Nieważne czy lubicie ubierać się seksownie, czy jesteście „chłopczycami”. Znalazłyśmy dla Was stylizacje do pracy, które mogą sprawić, że każdego dnia będziecie wyglądać po prostu świetnie. Podstawą stylizacji do pracy jest elegancja. Jednak przyjrzyjcie się dokładniej naszym stylizacjom – jest to zdecydowanie elegancja niewymuszona.

stylizacje do pracy

Prezentowane stylizacje do pracy odzwierciedlają klasyczną elegancję i profesjonalizm, idealne dla różnych środowisk zawodowych:

  1. Stylizacja Korporacyjna: Pierwszy strój to klasyczny, dobrze dopasowany granatowy garnitur z białą koszulą i czerwonym krawatem. Jest to doskonały wybór dla środowisk korporacyjnych, gdzie oczekuje się formalnego ubioru.
  2. Smart Casual: Drugi zestaw to połączenie nieformalności z elegancją, idealne dla kreatywnych zawodów lub mniej formalnych biur. Składa się z beżowej marynarki, jasnoniebieskiej koszuli i ciemnych chinosów, co razem tworzy stylowy, ale mniej restrykcyjny wygląd.
  3. Konserwatywna Elegancja: Trzecia propozycja to bardziej konserwatywna, ale wciąż stylowa opcja dla kobiet. Składa się z szarej ołówkowej spódnicy, czarnej marynarki i bluzki w pastelowym kolorze. Jest to wybór łączący komfort z formalnością, odpowiedni dla profesjonalistek ceniących sobie zarówno wygodę, jak i elegancję.

Każdy z zestawów został odpowiednio uzupełniony o dodatki takie jak buty, paski i biżuteria, dopełniając wygląd i podkreślając charakter klasycznej elegancji w miejscu pracy.


 

Poniżesz przedstawiamy stylizacje casualowe:

Oprócz tego, że będziecie wyglądać dobrze, będzie Wam też wygodnie, co też jest bardzo istotne, jeśli w naszym firmowym „mundurku” mamy spędzić ponad 8 godzin każdego dnia.

Zdecydowanie warto postawić na stylizacje proste. Bluzka dzianinowa i jeansy mogą świetnie się sprawdzić, jeśli będą w kolorach stonowanych. Intensywne barwy watro zarezerwować sobie na weekendowe wypady ze znajomymi do knajpy. Przy stonowanym uniformie możecie jednak wyróżnić się biżuterią. Postawcie na kolorowe bransoletki lub kolczyki.

 

stylizacje do pracy

stylizacje do pracy

stylizacje do pracy

stylizacje do pracy

stylizacje do pracy

 

stylizacje do pracy

stylizacje do pracy

stylizacje do pracy

stylizacje do pracy


  1. Od lat robisz to źle – jak poprawnie zakładać biustonosz?
  2. Malowanie paznokci. Jakich błędów unikać przy malowaniu paznokci?
  3. Ponad 40 proc. Polek i Polaków myśli o założeniu własnej firmy

Originally posted 2017-11-10 11:14:54.

Skomentuj

wolne rodniki

Wolne rodniki: wolnorodnikowa teoria starzenia się skóry

Przechowywanie w kuchni – sprawdzone patenty