w

Drzwi wewnętrzne : proste pełne, ale pomysłowe

Drzwi wewnętrzne dzięki pomysłowości projektantów mogą mieć indywidualny rys. Twórcy kolekcji drzwi VOX funkcję zdobień przenieśli na obrzeża skrzydeł. Subtelny akcent widoczny po ich otwarciu może mieć kolory od srebrnego i grafitowego po odcienie modnej sklejki.Minimalistyczna baza to we wnętrzach wdzięczne tło dla wyposażenia i dodatków. W związku z tym Polacy coraz chętniej wybierają proste modele o jednolitej powierzchni.

 

Drzwi wewnętrzne – nowe kolekcje VOX

Drzwi to rzadko wymieniana część wyposażenia domu. Warto więc by była nie tylko funkcjonalna, ale także odporna na trendy i zmieniające się potrzeby użytkowników. Te wymagania dobrze spełniają modele
o jednolitej powierzchni skrzydła. „Na podstawie obserwacji potrzeb klientów, postanowiliśmy rozszerzać ofertę VOX o kolekcje drzwi wewnętrznych hołdujących estetyce „less is more”. Ich wzornictwo sprawia, że nie dominują nad wnętrzem, nie odwracają uwagi od mebli czy dekoracji. Charakteru dodaje im zaś delikatny akcent kolorystyczny widoczny na obrzeżu. Dowodzą temu nasze trzy kolekcje: SILGO, MODUS i SUPRI” – mówi Olgierd Jaskulski, projektant marki VOX, autor kolekcji SILGO.

Drzwi dla ceniących trwałość i ponadczasowość

Spełniając marzenie o własnych czterech kątach, wiele osób urządza je tak, by służyło im przez lata. Kryteriami doboru drzwi stają się
w takich sytuacjach: ponadczasowość, elegancja i wytrzymałość. Odpowiedzią na takie potrzeby są kolekcje SILGO i SUPRI od VOX. Mają one z założenia pasować do wnętrz o zróżnicowanej stylistyce
i sprawdzać się na różnych etapach życia domowników. „Zarówno SILGO, jak i SUPRI to drzwi do zadań specjalnych. Nie są im straszne niesforne psiaki, bawiące się dzieci czy nieostrożnie wniesiony do domu nowy mebel. Dzięki specjalnej okleinie CPL mają podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Niewątpliwie przetrwają więc kolejne domowe testy wytrzymałości. Ponieważ drzwi są również bardziej odporne na wilgoć, wysokie temperatury czy promieniowanie UV, więc mogą być zastosowane w całym domu. Zarówno jako drzwi do pokoju dziennego, sypialni i łazienki” – wyjaśnia Piotr Szczęśniak, ekspert marki VOX.

To, co różni obie serie to estetyka. Miłośnikom szykownych rozwiązań bliższa będzie kolekcja SILGO. Pełne drzwi SILGO o jednolitej powierzchni, ale z efektownym metalicznym wykończeniem obrzeży, z pewnością dodadzą szlachetności domowej aranżacji. Ich znakiem rozpoznawczym jest stal szczotkowana zastosowana na krawędziach. W kolekcji dostępnych jest aż sześć zróżnicowanych oklein skrzydła, dających wybór od ciepłego odcienia akacjowego po charakterną barwę palonego orzecha. Zwolennikom mocnych akcentów spodoba się z kolei kolekcja SUPRI. Antracytowe wykończenie ich krawędzi dobrze kontrastuje z kolorem skrzydła i pasuje do każdej z czterech dostępnych oklein.

Drzwi dla wielbicieli nowoczesnej prostoty

Trzecią – obok SILGO i SUPRIkolekcją drzwi VOX z ciekawymi obrzeżami skrzydła jest MODUS. To propozycja dla tych, którzy szukają białych, uniwersalnych drzwi, stanowiących subtelne tło dla reszty aranżacji.  Matowa biel powierzchni drzwi MODUS w połączeniu z obrzeżem przypominającym sklejkę wprowadzi do wnętrza naturalność i prostotę. Ze względu na kombinację z alternatywnym głębokim odcieniem antracytu na obrzeżu, stanie się wyrazistym akcentem, nieprzytłaczającym jednak całości stylizacji. „Drzwi MODUS są dostępne w trzech rodzajach krawędzi: przylgowej PROSTA, przylgowej KARNIES oraz bezprzylgowej BP” – podkreśla ekspert VOX Piotr Szczęśniak.

Kolekcje drzwi wewnętrznych SILGO, MODUS i SUPRI są dostępne w salonach VOX.

Przykładowe ceny drzwi:

  • SILGO BP (bezprzylgowe) 10, cena 699 zł brutto
  • MODUS 10 PROSTA cena 349 zł brutto
  • SUPRI 10BP (bezprzylgowe), cena 549 zł brutto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Porządki w łazience – 5 pomysłów na utrzymanie czystości

letni makijaz

Letni makijaż – wielki błękit na powiekach