w

Dziecko w aucie czyli akcesoria, które musisz mieć

Podróżowanie z dzieckiem samochodem to wyzwanie wymagające właściwie dopasowanych rozwiązań. Te zmieniają się wraz z wiekiem dziecka, ale bez względu na to, muszą całkowicie spełniać swoje zadanie. Innymi słowy, akcesoria dla dzieci do samochodu muszą w sposób perfekcyjny spełniać swoje zadanie i umilać podróż maluchowi.

Maluch w podróży

Niemowlak w samochodzie tylko z pozoru nie potrzebuje wiele – wystarczy spakować jego jedzenie, pieluszki, chusteczki nawilżane lub nocnik i kilka zabawek. Okazuje się jednak, że nieumiejętny dobór tych rzeczy powoduje, że podróż dość szybko może zmienić się w nerwową wyprawę.

Innowacyjne akcesoria dla dzieci do podróży są tak zaprojektowane, by eliminować nie tylko niedogodności, które są oczywiste, ale też sprawiają, że maluch jest wyraźnie zadowolony, a rodzice, zamiast kilkudziesięciu rzeczy mogą ograniczyć pakowanie do kilku doskonałych rzeczy. Do tych należą butelki z dozownikiem na mleko, które ze względu na swoją wielofunkcyjność oraz ergonomiczny kształt pozwalają na komfortowe karmienie. Dobrym rozwiązaniem są także termobutelki b. box stale utrzymujące ciepło pokarmu. Zamiast wielu kocyków wystarczy zaopatrzyć się w specjalny, śpiworek do fotelika samochodowego, a przewijanie ułatwią maty turystyczne.

Starszaki w samochodzie

Kilkulatki są wymagającymi pasażerami — szybko się nudzą, zazwyczaj rozpiera je energia, a w samochodzie niestety brak możliwości aktywnej zabawy. Na szczęście dopasowane do wieku akcesoria dla dzieci do podróży pozwolą zażegnać zarówno problemy z karmieniem, toaletą, jak i zabawą. W niezbędniku małego podróżnika powinny się więc znaleźć butelki lub kubki niekapki, stoliki samochodowe, lunchboxy i opakowania termiczne.

Rozwiązując kwestię toalety warto kupić nocnik turystyczny oraz jednorazowe wkłady do nocnika. Starszakom wystarczają nakładki na sedes, które niejednokrotnie są elementem wielofunkcyjnych nocników. Atrakcyjną i poniekąd bardzo wygodną formą, która jest nie tylko łatwa w użyciu i higieniczna, ale także zajmująca nadzwyczaj mało miejsca jest nocnik silikonowy składany.

Zabawa w samochodzie i krótkie drzemki dotyczą wszystkich dzieci. Wspomniany stolik samochodowy sprawdzi się więc praktycznie dla wszystkich dzieci, podobnie jak uchwyt na tablet i roletki przeciwsłoneczne. Rodzice podróżujący z maluchami powinni także wyposażyć swoje auto w specjalne lusterko wsteczne do podglądania poczynań swoich pociech.

 

Originally posted 2018-02-20 14:06:13.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

śluz ślimaka

Śluz ślimaka – bogactwo składników dla skóry

5 sposobów na radzenie sobie ze stresem