w , ,

Dlaczego jeszcze nie jesteś bogaty? Audiobook „Finansowy Kozak” Jen Sincero

Nie ma czego ukrywać – pieniądze są nam w życiu potrzebne. Chociażby po to, by nie dać się zaskoczyć przez los – niespodziewane wydatki pojawiają się czasem w najmniej odpowiednim momencie.

Dzięki finansowemu zabezpieczeniu mamy pewność, że nie będziemy się mieli o co martwić. Są również pomocne przy spełnianiu marzeń i zapewniają spokojny byt. No ale co zrobić, gdy wciąż tych pieniędzy brakuje, a Ty nie masz pomysłu, jak je zdobyć?

Tutaj z pomocą przychodzi audiobook Jen Sincero – Finansowy Kozak. Zarabiaj, ile chcesz, i spełniaj marzenia

„Z moich wieloletnich doświadczeń najpierw wiecznie skwaszonej sieroty finansowej, ale potem także znanej i szanowanej trenerki osobistej, specjalizującej się w trudnych przypadkach wymagających zmiany nastawienia do kwestii finansów, wynika, że chyba nic nie wywołuje tak ostrych reakcji ostracyzmu, oporu, wymiotów i żądań zwrotu pieniędzy jak przekonywanie ludzi, iż aby odnieść sukces i spełniać się w życiu prywatnym i zawodowym, trzeba stać się człowiekiem bogatym.”

jen sinceroJen Sincero przekazuje nam garść porad, jak uzyskać finansową niezależność i swobodę – przede wszystkim trzeba zacząć od pokonania własnych wątpliwości. Wszelkie rozwiązania tak naprawdę kryją się w naszej głowie, trzeba do nich zwyczajnie dotrzeć, rozprawiając się po drodze z pułapkami naszej podświadomości i ze strachem. Bo warto, aby droga do bogactwa była też drogą bo zrozumienia pewnych kwestii i głębszego poznania samego siebie.

 

 

Ludzie kochają mówić Ci, czego powinieneś chcieć lub czego nie powinieneś pragnąć. I nie obchodzi ich, co naprawdę czujesz. Co gorsza, jesteśmy tak podatni na naciski innych, że jeśli tylko będziemy słuchać tych dobrych rad wystarczająco długo, wkrótce sami będziemy przekonywać siebie do tego, co powinniśmy, a czego nie powinniśmy chcieć, niezależnie od tego, co nam w duszy gra.

Jeśli nie będziemy ostrożni, utkniemy w ślepej uliczce nieswoich pragnień na wiele lat, a może nawet na całe życie. Zagubimy się w układzie, który będzie przynosił nam tylko ból i cierpienie, ponieważ łatwiej nam będzie bronić tych gładkich kłamstw, niż zmartwić lub rozczarować innych ludzi, a także toczyć boje z własnym sumieniem. W takiej sytuacji wolimy bowiem robić to, czego się od nas oczekuje, niż pozwolić sobie na bycie tym człowiekiem, którym chcemy być, robienie i posiadanie tego, co sprawia, że czujemy się dobrze i na odpowiednim miejscu.

Każdy z nas przychodzi na ten świat z zakodowanymi w genach niepowtarzalnymi pragnieniami, darami i talentami, a Twoim zadaniem w ramach podróży przez życie jest odkrycie Tych cech oraz odpowiednie ich pielęgnowanie, a także zadbanie o swój rozwój osobisty, tak abyś stał się najbardziej autentycznym, najbardziej radosnym sobą, po prostu najwspanialszą wersją samego siebie. Aby tego dokonać jako człowiek żyjący we współczesnym społeczeństwie na planecie Ziemia, musisz być bogaty.


  1. Jak oszczędzić prowadząc własny biznes?
  2. Inwestowanie w złoto – najważniejsze kwestie z tym związane
  3. Standardowy i profesjonalny rachunek maklerski – jakie są różnice?

Originally posted 2018-10-08 10:18:32.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zero waste home ksiazki

Jakie książki przeczytać o Zero Waste Home?

Magda Gerber pedagogika

Magda Gerber , czyli wychowywanie z szacunkiem