w

Mapa nieba na pamiątkę wyjątkowych chwil, czyli niebanalny prezent od Strellas

Mapa nieba: okazji, by kupić bliskiej osobie prezent w ciągu roku jest naprawdę wiele – urodziny, Dzień Chłopaka, Dziadka, Babci czy Dzień Dziecka, a do tego święta, imieniny czy wyjątkowe okazje takie jak rocznice ślubu czy inne ważne wydarzenia w życiu bliskiej osoby. To z kolei sprawia, że często może brakować Ci pomysłów, które z każdą kolejną okazją się wyczerpują.

Tymczasem największą radość z dawania mamy w momencie, gdy widzimy uśmiech na twarzy drugiej osoby i wiemy, że prezent rzeczywiście się jej spodobał. Nie jest to jednak wcale proste – prezent musi być wpasować się w gust danej osoby, a jednocześnie być oryginalny. Dobra znajomość obdarowywanego nie daje jednak gwarancji, że przy każdej możliwej okazji uda się znaleźć coś, co spełni oba te wymagania. Zamiast więc na siłę wymyślać prezent, który nie koniecznie okaże się trafiony, możesz postawić na propozycję od Strellas i podarować bliskiej osobie kawałek nieba na pamiątkę konkretnej, ważnej dla niej chwili.

Mapa nieba: niebo zatrzymane na zawsze

Najlepsze prezenty to często takie, które nawiązują do wyjątkowych wspomnień i wywołują ciepłe uczucia w sercu drugiej osoby. Taka właśnie może okazać się mapa nieba od Strellas w formie plakatu przedstawiającego gwiazdozbiory i konstelacje. Zatrzymane zostaną w wyjątkowym układzie, który będzie pamiątką ważnej chwili dla osoby, której wręczysz prezent. Niebo nad naszymi głowami zmienia się co chwilę i ciągle wygląda nieco inaczej.

Zobacz też: personalizowane prezenty

Dzięki Strellas masz natomiast szansę uchwycenia pojedynczej, wyjątkowej chwil i przeniesienie jej na papier, a tym samym stworzenia niepowtarzalnego, spersonalizowanego plakatu. Będzie to nie tylko prezent przywołujący wspomnienia, ale także bardzo osobisty i niewątpliwie także oryginalny. W końcu, jak powiedział kiedyś twórca wzornictwa i pasjonat designu Philippe Starck – dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi. Tym bardziej więc należą się najważniejszym osobom w Twoim życiu, którym poprzez prezenty chcesz pokazać, jak wiele dla Ciebie znaczą.

Wyjątkowy prezent w wyjątkowym wydaniu

To, co przemawia za niepowtarzalnością plakatów od Strellas to także jakość wykonania. Wydruki układu gwiazd wykonywane są na papierze o gramaturze 180 w jednym z czterech dostępnych formatów. Ponadto mapy występują w kilku wersjach kolorystycznych tworzonych w oparciu o zestawienia barw czerni, bieli granatu czy beżu.

Produkty wyróżnia precyzja ich wykonania. Plakaty powstają na indywidualne zlecenie, a układ gwiazd tworzony jest w oparciu o dokładną długość i szerokość geograficzną oraz godzinę podaną w zamówieniu, na podstawie katalogu gwiazd NASA, w którym znajdują się dane pochodzące z minionych i obecnych misji planetarnych, obserwacji astronomicznych czy dokonywanych pomiarów laboratoryjnych. Sprawia to, że możesz podarować naprawdę wyjątkowy prezent bliskiej osobie, który jednocześnie będzie także starannie wykonany i doskonale odwzoruje układ nieba w pamiętnej chwili takiej jak ślub, urodziny czy inne ważne wydarzenie.

Skomentuj

biustonosz sportowy

Najbardziej innowacyjny biustonosz sportowy UA Infinity Bra

Jak zaplanować czas z dzieckiem w czasie kwarantanny?

Jak zaplanować czas z dzieckiem w czasie kwarantanny?