w

Planer, czyli prezent dla rodziny

Jak wybrać prezent dla rodziny? W przypadku artykułów domowych wręczanych w ramach prezentu najlepiej sprawdzają się te, które służą całej rodzinie. Takie prezenty powinny być więc praktyczne, wpasowywać się w gusta domowników, a przede wszystkim pozostawać użyteczne. Wszystkie te wymogi spełnia planer familiowo.

Dlaczego planer familiowo to dobry wybór na prezent dla rodziny?

Planer familiowo ma kilka zalet, które sprawiają, że warto mieć go w swoim domu. Przede wszystkim umożliwia lepszą organizację czasu i rozdzielenie obowiązków miedzy wszystkich domowników. To z kolei gwarantuje, że każdy będzie miał czas zarówno na wykonanie powierzonych mu zadań, jak i na odpoczynek czy spędzenie czasu z bliskimi. Wspólne planowanie i dbanie o dom to także świetny sposób na integrację i dobrą zabawę.

Zobacz też: Jak wybrać prezent walentynkowy?

Z planerem dzieci będą uczyć się już od najmłodszych lat, jak ważne jest gospodarowanie czasem, a także bycie odpowiedzialnym czy pracowanie razem dla dobra wszystkich. Planer familiowo zaprojektowano z dbałością o solidne wykonanie i estetykę, dzięki czemu nie tylko jest bardzo przejrzysty, ale także świetnie się prezentuje.

Prezent dla rodziny = gadżet wielofunkcyjny

Planer familiowo pozwala na zaplanowanie wszystkich najważniejszych kwestii związanych z zajmowaniem się domem i organizacją wspólnego czasu. Posiada sekcję miesięczną, jak i tygodniową, w których można rozpisać wszelkie obowiązki czy aktywności. To jednak nie wszystko – niektóre z modeli posiadają także dodatkowe sekcje przeznaczone na notatki, gdzie można zapisywać uwagi czy ważne informacje.

Na wielu planerach umieszczono także sekcję rodzinnego menu do planowania posiłków, dzięki której łatwiej będzie zrobić zakupy spożywcze na najbliższe dni i o niczym nie zapomnieć. Niektóre modele wyposażono także w specjalny obszar służący motywacji malucha, dzięki któremu dziecko będzie jeszcze chętniej wykonywać powierzone mu zadania.


  1. Ciekawe prezenty zaręczynowe na 2021 rok
  2. Spraw nietuzinkowy prezent swojej kobiecie!
  3. Jaki prezent na chrzciny?

Skomentuj

headhunter

OLX pomoże przenieść firmę do internetu. Przedsiębiorcy dostaną 500 zł na start

zero waste

16 pomysłów na prezent zero waste