w

Spersonalizowany prezent bez wychodzenia z domu? 

Zbliżające się urodziny, imieniny bądź rocznice wiążą się z odwiecznym dylematem – jaki prezent będzie najbardziej odpowiedni na daną okazję? Co wybrać, aby sprawić radość obdarowywanej osobie? Z myślą o wszystkich, którzy poszukują oryginalnych upominków powstał Giftbay.pl. Portal zawiera ponad 200 pomysłowych przedmiotów z możliwością personalizacji!

Spersonalizowany prezent  – generator pomysłów na prezent!

Poszukiwanie idealnego prezentu jeszcze nigdy nie było tak proste! Giftbay.pl został podzielony na kategorie według okazji czy osób, które chcemy podarować! Wystarczy kilka kliknięć, aby zobaczyć listę prezentów na rocznicę ślubu rodziców, imieniny szefa czy narodziny dziecka! Katalog zawiera ponad 200 produktów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni podarunek! 

Spersonalizowany prezent z osobistą dedykacją

Wszystkie prezenty dostępne na platformie Giftbay.pl podlegają personalizacji. Każdy przedmiot może zostać opatrzony dowolnym napisem, dzięki czemu stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny. Takie podarunki to niezwykłe pamiątki, które pamięta się latami!

 #Zostańwdomu i obdaruj bliską osobę! 

Czasami niewielki gest znaczy więcej niż tysiąc słów. Pamięć o drugiej osobie można wyrażać na wiele sposobów. Teraz, w czasie społecznej izolacji, kiedy spotkania osobiste z bliskimi są utrudnione, warto szczególnie pamiętać o okazywaniu uczuć. Za pośrednictwem portalu Giftbay.pl można zamówić spersonalizowany prezent, który zostanie dostarczony bezpośrednio do obdarowywanej osoby! Taka przesyłka będzie miłym zaskoczeniem, wywoła uśmiech i miłe wspomnienia!  

Zobacz też: Kosmetyki DIY

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak nie przepłacać i faktycznie skorzystać z promocji na Black Friday?

mama na studiach

Na studia nigdy nie jest za późno – jak pogodzić wychowanie dziecka z nauką?