w

Plakaty personalizowane z mapą miasta – pomysł na wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby

Najbardziej udane prezenty to zwykle te, których wymyślenie wymaga nieco wysiłku. Musisz zastanowić się, jakie zainteresowania, hobby czy marzenia ma dana osoba i na tej podstawie znaleźć coś, co idealnie będzie do niej pasować. Dawanie takich prezentów sprawia ogromną satysfakcję i to zarówno wręczającemu, jak i obdarowanemu. Dobrym pomysłem może okazać się także odwołanie się do ważnych wspomnień. Te zwykle wiążą się nie tylko z konkretnymi ludźmi, ale też z konkretnymi miejscami. I tutaj właśnie personalizowany plakat na prezent może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Plakaty personalizowane na prezent

Wnętrza bez dekoracji wydają się puste i bezosobowe. Nie bez powodu kupujesz kolorowe poduszki, ozdobne wazony albo wieszasz na ścianach zdjęcia czy obrazy. Ostatnio bardzo modne stały się też plakaty. Dobrze wpasowują się nawet w minimalistyczne wystroje i nadają wnętrzu szczególnego charakteru.

Zamiast jednak kupować na prezent plakat pełniący jedynie funkcję estetyczną, możesz pójść o krok dalej i wybrać coś bardzo szczególnego – personalizowany plakat. Z jego pomocą można nie tylko ozdobić pomieszczenie. To także sposób na pokazanie bliskiej osobie, jak dobrze ją znasz i podarowanie jej czegoś, co już zawsze będzie jej przypominać o ważnej chwili w jej życiu.

Plakat mapa miasta na ścianie? To może wyglądać świetnie!

Jednym z modnych dekoracyjnych rozwiązań pozostają ozdoby odwołujące się do konkretnych miast czy krajów. Nie brak więc obrazów czy plakatów przedstawiających charakterystyczne miejsca na świecie, jak chociażby Wenecję czy Paryż. Zwykle są to jednak wizerunki konkretnych budowli, czasem najwyżej przedstawione w nieco bardziej abstrakcyjnej formie. Istnieje jednak znacznie lepsze rozwiązanie – spersonalizowany plakat mapa miasta.

plakaty personalizowane, plakat mapa miasta

Możesz się zastanawiać, czemu ktoś chciałby wieszać fragment mapy w jakimkolwiek pomieszczeniu. Warto zacząć od tego, że to świetna minimalistyczna dekoracja. Co jednak ważniejsze – taki personalizowany plakat może przedstawiać nie tylko konkretny fragment dowolnego miejsca na Ziemi, ale nawet konkretny adres.

Każdy ma swoim życiu pewne miejsca, które są dla niego szczególnie ważne. Może to być na przykład miasto, w którym spełniło się największe marzenie albo wydarzyło się coś, co zmieniło jego życie. Spersonalizowany plakat przedstawiający mapę z tym miejsce będzie więc nie tylko zwykłym dodatkiem do wystroju wnętrza, ale czymś, co przywołuje konkretne wspomnienia.

Plakaty personalizowane na prezent od Positive Prints

Jeśli bliska Ci osoba ma takie niezwykłe miejsce, plakaty personalizowane mogą być świetnym pomysłem na prezent. Aby jednak rzeczywiście spełniały swoją funkcję, musisz mieć całkowitą dowolność przy ich tworzeniu i bez problemu móc wybrać dokładny obszar, jaki ma znaleźć się na takim plakacie.

Taką możliwość oferuje Positive Prints. Mapa-plakat stworzona za pomocą tej strony będzie dokładnie taka, jak zapragniesz. Co to oznacza? Po pierwsze, że z pomocą prostego kreatora możesz przybliżać i oddalać obraz tak, by na plakacie znalazł się dokładnie ten fragment, którego potrzebujesz. Do tego możesz wybrać wzór kolorystyczny. Jeśli natomiast masz zupełnie inną koncepcję niż sugerowane rozwiązania, też nie jest to żaden problem. W takim wypadku możesz samodzielnie wybrać kolory dla poszczególnych elementów.

Positive Prints pozwala też na oznaczenie dokładnego adresu za pomocą wybranego symbolu. Obojętnie czy ma to być cel podróży, lokalizacja wymarzonego domu czy biura albo miejsce pierwszej randki, ślubu czy innego ważnego miejsca – masz tu całkowitą dowolność. Na dole plakatu możesz dodać też swój własny podpis – nie tylko oznaczenie miasta, ale także własną dedykację. Wszystko utrzymane w wybranej przez Ciebie kolorystyce. Dzięki temu plakat stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Skomentuj

karta kredytowa

Jak działa karta kredytowa

kiedy warto się przebranżowić

Kiedy warto się przebranżowić? 4 sygnały, które powinny Ci dać do myślenia