w

Ozdobne pudełka na prezent

Dawanie prezentów jest równie przyjemne co ich otrzymywanie. Osobie obdarowanej da jeszcze więcej przyjemności, jeśli nie tylko prezent będzie ładny, ale także jego opakowanie. Możesz samemu zrobić piękne opakowanie na prezent, ale jeśli nie masz czasu, lub zdolności plastycznych, możesz wybrać coś z gotowej oferty kolorowych pudełek na prezenty. W ofercie można znaleźć gotowe pudełka na różne okoliczności, takie jak na przykład okrągłe urodziny czy chrzciny. Zobacz nasze propozycje i znajdź swoje ulubione ozdobne pudełka na prezent.

Pudełko w kształcie choinki

Bożonarodzeniowy prezent, można z powodzeniem zapakować w kolorowe pudełko w kształcie choinki. Będzie to ciekawą odmianą dla oklepanych torebek z mikołajem i reniferami. można do niego zapakować książkę a wolną przestrzeń zapełnić ulubionymi cukierkami osoby, która dostanie prezent. Takie pudełko przyda się również do przechowywania drobiazgów. Bardzo dobrze pomaga zorganizować przestrzeń w szafkach i na półkach.

choinka-green
Źródło: https://www.paperchase.co.uk/

Pudełko w pingwiny

Sprawdzi się na prezent nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Minimalizm jest pożądamy także przy pakowaniu prezentów. Widać to na przykładach własnoręcznie pakowanych prezentów, które coraz częściej są pakowane w szary papier i zdobione kolorowymi dodatkami. Tak samo w tym przypadku, szare pudełko zostało pokryte pingwinkami i płatkami śniegu. Mało kolorów, ale jak uroczo.

pingwiny-green
Źródło: https://www.paperchase.co.uk/

Worek na prezenty prosto od Rudolfa

Jeśli nie chcesz pakować prezentu w kolorowe pudełka, wybierz płócienny worek z zabawnym napisem. Z pewnością zrobi wrażenie na osobie, którą nim obdarujesz.

renifer-green
Źródło: https://www.paperchase.co.uk/

Zestaw kolorowych pudełek 

Prezenty dla całej rodziny możesz zapakować w pudełka, które razem tworzą zestaw. Jeśli wręczasz komuś prezent, który składa się z wielu elementów, możesz zapakować każdy z nich w osobne pudełeczko. Wtedy otwieranie prezentu i odnajdywanie kolejnych części prezentu, będzie sprawiało jeszcze większą frajdę. Magia świąt zaklęta w kolorach.

pudełka zestaw
Źródło: https://www.cardfactory.co.uk

Kolorowe tuby 

Nie tylko na butelki. Doskonałe do zapakowania rysunków, obrazów namalowanych na płótnie, lub innych prezentów, które da się umieścić w tubie. Do odważnych świat należy!

ozdobne pudełka
Źródło: https://www.cardfactory.co.uk

Prezent (nie) na tort

Takie pudełka kojarzą nam się głównie z tortem przynoszonym z cukierni.W takie pudełko, możemy zapakować tort urodzinowy, ale także ciekawy prezent. Wystarczy wybrać odpowiednią liczbę lat, jaką świętuje solenizant.

pudełko na 30
Źródło: https://www.cardfactory.co.uk

Pudełko na prezent do chrztu

Zapakowanie prezentów okolicznościowych zazwyczaj jest najtrudniejsze. Mało jest ładnych i niebanalnych torebek czy pudełek ozdobnych na prezent i zazwyczaj kończy się na papierze ozdobnym w różowe lub niebieskie wózki, w zależności od płci dziecka, w który pakujemy prezent. Oto przykład na niebanalne pudełko na prezent do chrztu, który rodzic dziecka zapamięta na długo.

ozdobne pudełko na chrzciny
Źródło: https://www.cardfactory.co.uk

Warto wybierać ozdobne pudełka na prezent, gdyż będą one potem służyły jako organizery, do układania rzeczy w szafkach. Kobiety z pewnością będą zadowolone z takich pudełek, gdyż można w nich przechowywać biżuterię lub kosmetyki, których jak wiadomo, kobietom nigdy nie jest mało.


  1. Jak zapakować prezent?
  2. Ciekawe prezenty zaręczynowe
  3. Spraw nietuzinkowy prezent swojej kobiecie!

Originally posted 2015-11-30 12:24:59.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 litry wody dziennie i wyglądasz 10 lat młodziej

Jak mądrze ogrzewać mieszkanie zimą i jesienią