w ,

Premiera nowości – pralko-suszarki Electrolux PerfectCare 900 series

Polską premierę nowatorskiej linii pralko-suszarek PerfectCare 900 series, prezentację produktów oraz pokaz kulinarny Kariny Zuchory zapowiada marka Electrolux – Partner 12. edycji OKK! design. Wydarzenie odbędzie się 4 września 2017 r. w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie.

Uczestnicy wrześniowej edycji OKK! design będą uczestnikami wyjątkowego wydarzenia – premiery pralko-suszarki najnowszej generacji PerfectCare 900 series, która nie tylko pierze, ale także, jako jedyna dotąd na świecie, doskonale dba o ubrania. Dzięki zastosowanej technologii urządzenie chroni nawet najdelikatniejsze tkaniny i zabezpiecza je przed uszkodzeniami. Ubrania zachowują swoje kształty, a kolory są jak nowe nawet po 50 praniach.

To jednak nie koniec atrakcji, które Electrolux przygotował uczestnikom 12. OKK! design. Będą oni mieli możliwość uczestniczyć w pokazach kulinarnych z udziałem Kariny Zuchory, finalistki programu Master Chef 2014. Przewidziane jest gotowanie na żywo oraz degustacje autorskich, niepowtarzalnych dań z wykorzystaniem najnowszego piekarnika parowego marki Electrolux. Będzie także można poznać zalety wyjątkowej zmywarki Electrolux Comfort Lift, która wprowadza rewolucyjne rozwiązania w dziedzinie zmywania naczyń.
12. już edycja OKK! design – elitarnego spotkania dla designerów, architektów i projektantów wnętrz – odbędzie się 4 września 2017 r. w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie. Tym razem hasłem przewodnim jest: BĄDŹ W TRENDACH. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję dowiedzieć się o tym, co jest modne, innowacyjne, praktyczne, piękne i inspirujące oraz co czeka nas w najbliższej przyszłości. Opowiadać będą o tym przedstawiciele renomowanych firm wnętrzarskich, cenieni projektanci i architekci, reprezentanci środowiska akademickiego i mediów. Eksperci, którzy nie tylko wiedzą wszystko o aktualnych trendach, ale je kreują w swojej codziennej pracy.

We wrześniowej edycji swój udział zapowiedzieli między innymi: Tomek Rygalik – jeden z czołowych polskich designerów, właściciel studia projektowego Rygalik Studio, mający na koncie współpracę z takimi markami jak Moroso, IKEA, Paged, Comforty czy Profim, wykładowca warszawskiej ASP; Anna Grużewska – redaktor naczelna magazynu „Czas na wnętrze”, dziennikarka, specjalizująca się od wielu lat w tematyce designu, członkini kapituły konkursowej Must Have; Justyna Smolec – ceniona architektka wnętrz, znana przede wszystkim ze spektakularnych realizacji wnętrz mieszkalnych i hotelowych; Magdalena Federowicz-Boule – współwłaścicielka pracowni architektonicznej Tremend, specjalizującej się we wnętrzach publicznych, która ostatnio otrzymała nagrodę European Property Awards 2016 za projekt hotelu Ibis Styles Budapest City oraz hotelu Novotel we Wrocławiu.

OKK! design to nie tylko okazja do poszerzenia wiedzy oraz poznania najnowszych technologii i rozwiązań mających zastosowanie we współczesnym wnętrzarstwie, ale także do miłego spędzenia czasu i skorzystania z licznych atrakcji. Na wszystkich uczestników czekają także cenne upominki, smaczny poczęstunek oraz konkursy z nagrodami. Spotkanie poprowadzi blogerka wnętrzarska Dagmara Jakubczak.
Partnerami spotkania będą BoConcept, Electrolux, AEG, BRITOP Lighting, Jung, Peka, Archidzieło, Home Concept, Pap Deco, Mini Bawaria Motors Janki, Everspace, Burmatex, Florabo, Pixers, Mysia3, Avant, Wnętrze Wnętrza, Sucrѐ Patisserie, Spa for you, John Lemon, KOD.

12. edycja OKK! design odbędzie się 4 września 2017 r. w przestrzeni Mysia 3 w Warszawie w godzinach 12.30-19.00. Więcej na temat OKK! design na stronie internetowej wydarzenia: www.okkdesign.pl.
Zapraszamy serdecznie – wstęp wolny!

Chęć uczestnictwa można zgłaszać poprzez formularz kontaktowy na stronie: , mailowo: olga@okkpr.pl lub telefonicznie: 882 444 811.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uczniowie wracają do szkół. Z pierwszym dzwonkiem startuje reforma edukacji

Zmywanie naczyń z widokiem na świat – baterie podokienne