w

Nowa pralka marki Samsung z przełomową technologią QuickDrive™ skraca czas prania nawet o połowę

Marka Samsung wprowadza na polski rynek innowację w dziedzinie prania. Wychodząc naprzeciw tym, którzy szukają zaawansowanego, a zarazem wydajnego i ułatwiającego codzienne życie rozwiązania, producent stworzył QuickDrive™ – technologię, która dzięki specjalnej konstrukcji bębna pozwala na szybkie i delikatnie pranie, a zarazem skuteczne usuwanie zabrudzeń.

Linia pralek QuickDrive™ to przełom w dziedzinie prania. Współcześni użytkownicy, a w szczególności żyjący bardzo intensywnie młodzi ludzie, dążą do tego, by codzienne obowiązki zajmowały im jak najmniej czasu. Samsung wyszedł naprzeciw ich oczekiwaniom, proponując wydajne, ekonomiczne i przyjazne dla tkanin urządzenie.

Szybkie i skuteczne pranie

Technologia QuickDrive™ to serce nowoczesnej pralki, które pozwala prać aż o 50% szybciej niż inne tego typu urządzenia1, przy pełnej skuteczności prania i oszczędności energii. Pralka wykonuje pełny cykl prania i pierze ubrania nie tylko szybko, ale przede wszystkim precyzyjnie i z dbałością o tkaniny. Technologia  QuickDrive™ stanowi rewolucję marki Samsung w dziedzinie prania.

Jak działa technologia QuickDrive™?

Innowacyjność technologii QuickDrive wynika ze specjalnej konstrukcji bębna, który składa się z dużego bębna głównego oraz umieszczonej z tyłu obracającej się niezależnie płyty. W odróżnieniu od konwencjonalnych pralek, które podczas prania wielokrotnie przesuwają wsad tylko w górę i w dół, w bębnie pralki Quick Drive ubrania przenoszone są z góry na dół, a płyta z tyłu wprowadza je w ruch do tyłu i do przodu. Efektem jest rewolucyjna dynamika działająca w dwóch różnych płaszczyznach, by szybko, delikatnie i dokładnie usunąć brud, zapewniając intensywny i kompletny cykl prania. Dzięki dwóm drogom, przez które transportowana jest woda – szufladzie na detergent i dodatkowej dyszy umieszczonej w górnej części kołnierza – możliwe jest znacznie szybsze usuwanie resztek proszku lub płynu do prania.

Oszczędność czasu i energii

Włączając tryb Super Szybki możemy być pewni, że wyjmiemy z pralki dokładnie wyprane tkaniny już po 39 minutachTechnologia QuickDrive™ to nie tylko oszczędność czasu, ale i energii elektrycznej, której zużycie zredukowane jest aż do 20 proc. bez pogorszenia skuteczności prania1Pralka marki Samsung wyposażona jest w silnik Digital Inverter™, który pracuje cicho i zużywa znacznie mniej prądu, jednocześnie zapewniając dokładność prania i dbałość o tkaniny2, na co producent daje użytkownikom 10 lat gwarancji.

Pralka, która łączy wszystkie innowacyjne technologie

Marka Samsung, tworząc najnowszą linię pralek, połączyła technologię QuickDrive™ z innymi rewolucyjnymi rozwiązaniami, które cieszą się uznaniem użytkowników. EcoBubble™ tworzy aktywną pianę, powstałą w wyniku łączenia się powietrza, wody i detergentu, która szybciej wnika w ubrania i skuteczniej usuwa brud nawet w niskiej temperaturze. Dodatkowe drzwi AddWash™ to z kolei możliwość dodania ubrań już po rozpoczęciu cyklu prania. Obie te funkcje, będące swoistą rewolucją na rynku sprzętów gospodarstwa domowego, wraz z nową technologią QuickDrive™, stanową idealne połączenie, które gwarantuje wydajne, ekonomiczne i skuteczne pranie.

Inteligentny asystent

Nowe urządzenie wyposażone zostało również w Asystenta Prania. Jego zadaniem jest ułatwienie obsługi pralki, w tym wyświetlanie kluczowych informacji o czasie prania oraz jego skuteczności, a także pomoc w dobraniu odpowiedniego trybu w zależności od rodzaju tkanin, ich koloru i poziomu zabrudzenia. Stan pracy urządzenia można kontrolować także za pomocą aplikacji mobilnej Smart Control. Nawet gdy jesteśmy poza domem, możemy włączyć lub zatrzymać cykl, a także otrzymywać powiadomienia o tym, w jakiej fazie jest pranie i ile czasu zostało do jego zakończenia.

Innowacyjna pralka wyposażona została także w Program Pranie optymalne, który ocenia wagę wsadu, stopień zabrudzenia tkanin oraz ilość wody potrzebnej do ich wypraniaby za pomocą autodozownika, dobrać odpowiednią ilość detergentu do konkretnego prania.

 

1Testy przeprowadzono na modelach Samsung WW8800M oraz WW8500K. Oszczędność 50% czasu w przypadku cykli prania bawełny „Cotton” (40°C, połowa wsadu) oraz „eCotton” przy wydajności prania w granicach ± 2%. Oszczędność 20% energii w przypadku cykli „Cotton” (40°C, połowa wsadu) i „Super Speed” (40°C, wsad 5 kg) na podstawie danych Intertek

2 Stowarzyszenie na rzecz technologii elektrycznych, elektronicznych i informatycznych w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker – VDE) przyznało pralce certyfikat 20-letniej trwałości.

 

Originally posted 2018-02-05 15:04:34.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Algi morskie regenerują i oczyszczają skórę

Zrób zimie na złość i szarówkę za oknem zostaw…za oknem