Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

POWERbot™ Star Wars™ – robot sprzątający, którego docenią fani Gwiezdnych Wojen

TeaserOd 14 grudnia na ekranach polskich kin możemy oglądać długo wyczekiwaną 8. część legendarnej sagi, „Star Wars: Ostatni Jedi”! Dla fanów tej kultowej superprodukcji marka Samsung proponuje wyjątkową, limitowaną edycję robotów sprzątających POWERbot™ Star Wars, które są praktycznym sprzętem o designie, który ucieszy każdego wielbiciela oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen.

Gwiezdne Wojny zachwycają widzów już od niemal 40 lat, będąc światowym popkulturowym fenomenem. Wraz z filmem pojawiają się dedykowane gadżety związane z uniwersum, które nie umkną uwadze fanów. Jednym z innowacyjnych, a zarazem użytecznych produktów inspirowanych kultowymi postaciami – mrocznym Lordem Vaderem oraz ubranymi w białe hełmy Szturmowcami – są roboty sprzątające POWERbot™ Star Wars™ marki Samsung. Te innowacyjne i oryginalne urządzenia powstały przy współpracy z największymi fanami sagi, dzięki czemu autentycznie odwzorowują jej bohaterów.

Lens Position: 594

Od fanów dla fanów

Firma Samsung ściśle opierała się na wizji fanów i ich doświadczeniu na każdym etapie – od planowania produktu, po projektowanie, produkcję, marketing i dystrybucję. Czarna wersja robota bezbłędnie odzwierciedla maskę Dartha Vadera, biała zaś do złudzenia przypomina hełm Szturmowca Imperium Galaktycznego. Nowa seria POWERbot™ Star Wars™ to nie tylko doznania wizualne, ale i słuchowe. Urządzenia wydają dźwięki, które inspirowane są odgłosami filmowych bohaterów. Podczas sprzątania możemy usłyszeć legendarne dialogi, fragmenty marszu imperialnego oraz innych elementów ścieżki dźwiękowej z filmu.

POWERbot™ przywróci porządek w Twoim domu

POWERbot™ Star Wars™ to jednak nie tylko designerski wygląd, ale przede wszystkim szereg innowacyjnych technologii. Robot szczególnie zachwyca wysoką mocą ssącą, która jest 20 razy większa niż w jego pierwowzorze. Urządzenie samo określa typ powierzchni i dostosowuje do niej moc ssania. Zbiera kurz i brud z twardych powierzchni i dywanów – nawet ten ukryty głęboko we włosiu. Technologia Clean Edge to z kolei gwarancja skutecznego usuwania brudu przy krawędziach. Nowoczesny POWERbot™ pokona każdą przeszkodę. Funkcja FullView Sensor™ 2.0 pozwala mu sprawnie omijać meble i domowe sprzęty, by dotrzeć w każdy, nawet najtrudniej dostępny, zakamarek. System Visionary Mapping™ Plus daje możliwość zapamiętania rozkładu pomieszczenia, by robot mógł optymalnie zaplanować trasę sprzątania.

Inteligentne sprzątanie

POWERbot™ Star Wars™ to także możliwość zdalnego zarządzania sprzątaniem, nawet gdy jesteśmy bardzo daleko od domu. Wersja inspirowana wizerunkiem Lorda Vadera umożliwia połączenie z Wi-Fi, byśmy za pośrednictwem specjalnej aplikacji mogli panować nad porządkiem w swoim domu z każdego miejsca na ziemi.

Roboty sprzątające z limitowanej edycji Star Wars™ są już dostępne w sklepach.

One Comment

Leave a Reply

One Ping

  1. Pingback:

Skomentuj