w

Lampa Led Rabbit zaskakująca ozdoba czy funkcjonalny mebel?

„Krzesło i lampa królik” to jeden z ostatnich, najbardziej popularnych projektów włoskiego designera Stefano Giovannoniego. Powstały w wyniku inspiracji projektanta sylwetką królika i typowym kształtem krzesła, w którym uszy stały się oryginalnym oparciem. Nie bez znaczenia projektant wybrał właśnie to zwierzę – królik symbolizuje miłość i szczęście oraz przynosi sympatyczne skojarzenia. Nietypowy projekt krzesła został doskonale przyjęty przez konsumentów a rodzina Rabbit powiększyła się o nowoczesną lampę Led Rabbit.

Przeznaczona jest jako oświetlenie na zewnątrz – na tarasie, balkonie czy trawniku, staje się przyjemną dla oka dekoracją. Seria Rabbit może stanowić ciekawe urozmaicenie nie tylko domowego ogrodu, ale być również intrygującym, świetlnym elementem lobby hotelu czy restauracji na świeżym powietrzu. Goście mogą wygodnie usiąść, opierając się plecami o uszy królika lub odwrotnie trzymając ręce na uszach. Lampy świetnie wyglądają ustawione w parach, podświetlając wejścia do budynków, eleganckie schody czy część spa.

Lampa Rabbit Led wykonana jest z odpornego na wodę, białego, matowego polietylenu. Podświetlana  może być na 16 różnych kolorów. Dystrybutorem marki jest firma BM Housing. Wysokość lampy Led Rabbit wynosi 80 lub 52 cm.

Originally posted 2018-04-13 10:39:32.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oliwa z oliwek

Zawarta w oliwie z oliwek oleaceina może przeciwdziałać udarom mózgu i zawałom serca

Wiosenny detoks dla włosów