w

Nowness – liczy się tu i teraz

Na obraz współczesnych kobiet najczęściej składa się wiele pól ich aktywności. To zarówno kariera zawodowa, rozwój osobisty, znajomi i rodzina. Nowness to niezwykle efektowna próba przedstawienia złożoności realiów codziennego życia.

Jesienna kolekcja Confashion jest opowieścią o teraźniejszości. Nowness to odzwierciedlenie kolei życia – codziennych zdarzeń, które razem tworzą skomplikowaną mozaikę. To próba uchwycenia prawdy o naturze, nie poprzez jej imitację a interpretację. Takie myślenie o rzeczywistości, zaczerpnięte z prac twórców awangardy początków XX wieku, zostało przełożone zarówno na grafiki jak i na formy ubrań.

Wśród najnowszych propozycji marki znajdziemy wiele ekspresyjnych, różnokolorowych printów. To zarówno wzory nawiązujące do abstrakcyjnych dzieł Władysława Strzemińskiego oraz Marii Jaremy, ale także zabawa tekstem. Czerń stanowi ramę kolekcji, na tle której wybijają się jaskrawa fuksja, chłodny błękit i turkus oraz gorąca czerwień. Kontrastowe połączenia kolorystyczne podkreślają formy ubrań. Asymetryczne spódnice, oversizowe bluzy i sukienki oraz jednoczęściowe kombinezony. Trzon kolekcji stanowią charakterystyczne dla Confashion plisy. Tym razem zaprezentowane także w wersji mini, oraz jako elementy sukienek. Wycinane laserowo subtelne wzory intrygują i dodają im lekkości. Na uwagę zasługują wykorzystane materiały. Welur, imitacja skóry oraz tkaniny strukturalne, które przyciągają wzrok i zatrzymują w sobie światło.

Confashion z koloru i printów uczyniła swój znak rozpoznawczy. Marka konsekwentnie tworzy ubrania, które odzwierciedlają odważne osobowości swoich klientek. Ceniących indywidualizm i brak sztampy. Są świadome siebie, nieskrępowane otaczającą rzeczywistością. Mają odwagę aktywnie tworzyć własne koleje życia.

Najnowsza kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym www.confashion.com.pl oraz od 15 listopada w pierwszym, flagowym butiku marki w Poznaniu na ulicy Paderewskiego 8.

zdjęcia: Anna Cywińska

modelka: Masha Shukan

makijaż: Paulina Kurowiak

włosy: Dominik Kołowiecki

stylizacja: Kinga Król

ubrania: Confashion

Originally posted 2018-01-26 13:13:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

olej konopny

Olej konopny – na co pomaga

8 faktów o lokówce, które musisz znać!