w

Drewniane zabawki Grimm’s Toys

Kreatywność dziecka można rozwijać od najwcześniejszych dni i własnie dlatego chcemy pokazać Wam dzisiaj drewniane zabawki Grimm’s, które na pewno spodobają się Waszym maluszkom.

Od dłuższego czasu widzimy powrót do drewnianych zabawek, które świetnie wpisują się w trend ekologiczny i zero waste home. Takie zabawki są bezpieczne dla dzieci – nawet tych najmniejszych, które lubią ze wszystkiego zrobić sobie czasami przekąskę 😉

zabawki grimm's

Zabawki Grimm’s są podobne do przedmiotów, na jakich pracują dzieciaki w przedszkolach Montessori.  Wykorzystanie naturalnych materiałów, prostota i wykorzystanie logiki w zabawkach (puzzle pythagorus, gra pentomino) to tylko niektóre z powodów, dla których kochamy te zabawki. Od grzechotek dla niemowlaków po łamigłówki. W ofercie Grimm’s znajdziecie wiele wspaniałych zabawek, które idealnie będą nadawały się też na prezenty.

zabawki grimm's

Drewniane zabawki edukacyjne Grimm’s są wytwarzane w Europie, w Niemczech z drewna olchy, lipy, buku i klonu, a wszystkie pochodzą z lasów europejskich o zrównoważonej gospodarce. Produkowane są z całą starannością w warsztatach w całej Europie i pokryte naturalnym kolorem i olejami przez zespół Grimm w Niemczech.

Wszystkie farby i lakiery użyte do wykończenia zabawek Grimm są nieszkodliwe i uwydatniają naturalne piękno drewna, dzięki czemu na zabawkach widać słoje drewna.

 

Zabawki Grimm’s działają na wszystkie zmysły.

Drewno jest to naturalnym materiałem, więc zawsze ma różne „wady”, które pojawiają się w naszych produktach, dzięki czemu każdy jest wyjątkowy.
Zabawki Grimm to zawsze jedyne w swoim rodzaju, noszące wyjątkowe znaki stworzone przez naturę. Ziarno drewna ma zmieniające się struktury i kolory, które są jego dowodem
naturalne pochodzenie. Unikalne odmiany są dowodem jakości, a nie wad. Odkryj oznaczenia, dzięki którym twoja zabawka Grimm’s Simply Unique!Drewno jest wyraziste, dopracowane przez znaki czasu: jest tak solidne, że towarzyszy nam przez długi czas. Drewno jest estetycznie piękne: opowiada o naturze i życiu. Kiedy jego podróż przez pokolenia dobiega końca, można go ponownie wykorzystać w przyrodzie.

Dźwięk
Drewno ma ciepły i żywy dźwięk. Instrumenty wykonane z drewna prezentują pełne spektrum dźwiękowe.

Zapach
Poprzez zapach drewna czujemy jego oryginalność, jasność i szczerość.

Smak
Czy pamiętasz, jak smakuje drewno? Nie potrzebujemy dodatków do drewna, dlatego jest idealny do ząbkowania, grzechotek i chwytania zabawek dla naszych małych dzieci. Jego powierzchnia wiąże wilgoć, ponieważ jest otwarta i szorstka. Na tej suchej powierzchni bakterie nie mogą rosnąć – umierają. Ponadto niektóre rodzaje drewna mają specjalne właściwości, które mają działanie bakteriobójcze.

Uczucie
Drewno czuje się dobrze w naszych rękach dzięki swojej ciepłej i wyrazistej powierzchni.


 1. Ekologiczne klocki Grimm’s zabawką roku 2018
 2. Najlepsze prezenty z okazji Dnia Dziecka
 3. Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Dziecka? Oto bajeczne podpowiedzi ‘last minute’

 

Originally posted 2018-02-22 19:56:06.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  W dobrze prosperujących firmach okresowa ewaluacja jest obowiązkową praktyką mającą wpływ na rozwój całej firmy.

  Kompetencje miękkie coraz ważniejsze dla pracodawców

  Przedłużanie rzęs

  Przedłużanie rzęs – jak to zrobić?