w ,

Utrzymaj porządek w domu – urządzenia Numatic Ci w tym pomogą

Nie taka podłoga straszna!

Chodzisz po niej, dzieci biegają i skaczą, a zwierzęta zostawiają odciski łap – podłoga w Twoim domu wcale nie ma lekko, a Ty razem z nią. Trudno sobie wyobrazić, by pod koniec dnia nie zmyć zanieczyszczeń. Zabiera to czas i pieniądze, bo zarówno woda, jak i środki do czyszczenia kosztują – i to niemało. Co zrobić, by zaoszczędzić? Nie sprzątać? Wręcz przeciwnie – sprzątać, ale z głową. Urządzenie do mycia podłóg Ci w tym pomogą.

Firma Numatic wprowadziła na rynek szeroką gamę produktów, z której można również korzystać w domowych warunkach. Pady czyszczące usuną każdy rodzaj zabrudzenia, a Ty będziesz mieć pewność, że Twoja podłoga jest wolna od brudu i zarazków. Zamień także swój tradycyjny mop na nowoczesny, wielofunkcyjny i usprawniający pracę.

Czasy, kiedy wykręcało się mopy lub wymieniało wodę co kilka minut, odeszły w zapomnienie, a więc i Ty podążaj z duchem czasu! Zdecyduj się na zakup, który odciąży Twój domowy budżet, a także i Ciebie. Pamiętaj – krótsze sprzątanie, to tańsze sprzątanie.

Połysk Twojej podłodze – niezależnie od tego, z jakiego materiału jest wykonana – zapewni urządzenie do polerowania powierzchni. Dobra polerka musi być lekka, byś mogła ją przenieść w dowolne miejsce i mała, by dociera w każdy zakątek domu. Dobrze, aby obsługa maszyny nie była skomplikowana, ale posiadała wiele funkcji do zastosowania na różnym podłożu. Oczywiście musi być wytrzymała, by przetrwała każdą próbę. Takie właśnie są polerki Numatic, o których więcej dowiesz się, odwiedzając stronę internetową: https://www.numatic-haerson.pl/kategoria-produktu/urzadzenia-czyszczace/polerki-do-podlog/.

Idealny odkurzacz do domu

Są takie miejsca w domu, gdzie chcesz czuć miękkość pod stopami, np. w salonie czy sypialni. Kupno dywanu jest dobrym rozwiązaniem, ale z drugiej strony przysparza jedynie dodatkowej pracy podczas sprzątania. Jeśli zdecydujesz się na zakup urządzenia Numatic, nie odczujesz różnicy, bo sprzątanie będzie tak samo przyjemne jak mycie podłogi. Maszyna do prania dywanów to wielofunkcyjne urządzenie, które zapewnia zaskakujące rezultaty. Pozwala nie tylko na pranie dywanów, ale także dywaników (np. w holu czy łazience), a także doskonale sprawdzi się w czyszczeniu wnętrz samochodów czy praniu obić oraz tapicerek. Odkurzacze z filtrem hepa to idealne rozwiązanie dla alergików i małych dzieci, bo pozwalają usuwać nie tylko kurz i brud, ale także niewidoczne dla oka roztocza czy pleśń. Dodatkowo niwelują nieprzyjemny zapach, np. dymu tytoniowego.

Dlaczego Numatic?

Kiedy chcesz mieć dobrej jakości sprzęt w przystępnej cenie, nie zastanawiaj się – urządzenie do utrzymania czystości, którego potrzebujesz, to urządzenie Numatic. Zadba o Twój dom i Twój portfel, a dzięki zastosowaniu najnowszych technologi także o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych. Już teraz wybierz idealny sprzęt dla siebie, odwiedzając stronę internetową: https://www.numatic-haerson.pl/.


  1. Jak usunąć plamy z rdzy?
  2. Jak usunąć plamy z krwi?
  3. Jak czyścić srebro?
  4. Czyszczenie wersalki

Originally posted 2015-12-31 08:42:02.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sport, dziecko, sztuki walki i zwycięstwo

Torty ślubne – inspiracje