Planer na lodówkę
w ,

Top 5 najlepszych planerów

Wiemy jak ważne jest planowania i organizacja w domu. Tym bardziej, jeśli pojawiają się w domu dzieci, to natłok obowiązków sprawia, że możemy zapomnieć o wydarzeniach, spotkaniach czy wizytach lekarskich. Warto mieć zawsze pod ręką planer, który w razie potrzeby pomoże nam się zorganizować.

 1. Planer w telefonie

  Jeśli jesteś właścicielem urządzenia firmy Apple (iphone lub ipad), to masz już planer 🙂 Jest fabrycznie instalowany i tak zaprojektowany, żeby było bardzo łatwo z niego korzystać w każdych okolicznościach. Ksiązka adresowa i kalendarz są połączone z mailem i wiadomościami sms – dzięki czemu bardzo łatwo zaplanować wydarzenia i podzielić się nimmi z zainteresowanymi osobami. Kalendarz Apple to takie potężne narzędzie – ale pamiętaj, zawsze warto mieć naładowany telefon 🙂 Ten planer pozwala stworzyć wiele kalendarzy (na przykład dla wszystkich członków rodziny). Można również stworzyć listy rzeczy do zrobienia (oddzielne listy dla osobistych i biznesowych) oraz kalendarze biznesowe. Synchronizuje się on z iCloud, wszystkimi urządzeniami i dobrze synchronizuje się z Kalendarzem Google.
  A to co najważniejsze, to że możesz drukować ten kalendarz w różnych opcjach. Mogę wydrukować miesięczny widok tylko naszego kalendarza rodzinnego i dopełnienia rodziny i powiesić go na przykład na lodówce.

 2. Google Kalndarz
  To kolejne bezpłatne rozwiązanie idealnie dla rodziny. Tu również jest opcja stworzenia wielu kalendarzy, które można mieć w jednym widoku (dla odróżnienia mamy kolory). Ten planer ma również możliwość drukowania w wielu opcjach. Ja najbardziej lubię drukować planer miesięczny i tygodniowy – gdzie mogę zapisać bardziej szczegółowe wydarzenia.
 3. Planer książkowy
  Wiele z nas często korzysta z planera książkowego, gdzie jeden dzień odpowiada jednej lub dwóm stronom. Na pewno plusem takich kalendarzy jest ich pojemność – można tu zapisać dosłownie wszystko, ale warto też zastanowić się czy potrzebujemy nosić wszędzie ze sobą grubą książkę… U nas niestety to się nie sprawdza…
 4. Planer biurkowy
  Papierowy planer, który służy również jako podkładka na biurko. Taki planer jest zazwyczaj w bardzo dużym formacie, co z jednej strony wydaje się świetne – bo mamy naprawdę duuużo miejsca na nasze plany, ale jednak coś sprawia, że zaczynami pisać doslownie po całej powierzchni, a w trakcie rozmów telefonicznych kreślimy notatki i numery telefonów…
  Wszystko to sprawia, że ciężko później odnaleźć ważne informacje i określić nasze priorytety.
 5. Planer na lodówkę
  To jest prawdziwe centrum sterowania rodzinnego. Planer na magnetycznej tablicy suchościeralnej,  wyjątkowo przestronny, pomysłowy i duży projekt, który użytkownicy pokochają. Głównym elementem jest planer miesięczny, gdzie zapisujemy kolejne dni miesiąca i wydarzenia, które w danym miesiącu nas czekają. Dodatkowo mamy też planer tygodniowy, notesy i zadania rodzinne. Dzięki temu łatwo prześledzimy płatności za rachunki, zakupy spożywcze, prace domowe i wszystkie szczegóły życia codziennego.
  Zapewnia doskonałe narzędzia do planowania podróży na wakacje, powrót do szkoły i święta. Pomaga również w utrzymaniu ważnych numerów telefonów i numerów alarmowych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

przyslowia żydowskie

Przysłowia żydowskie, które ułatwiają życie

jak się spakować na wakacje

Czy twoje dziecko poinformowało już złodziei o waszych planach wakacyjnych?