w

Jak wybrać smartfon dla nastolatka?

Młodzi ludzie mają wyrobione zdanie i jasno określone wymagania względem smartfona. Często są one odmienne od puntu widzenia dorosłych. Młodzież potrzebuje innego sprzętu od tego, który jest niezbędny ich rodzicom. Jeżeli zastanawiasz się, który telefon powinieneś wybrać na nastolatka, powinieneś dowiedzieć się z jakich funkcji korzystają oni najczęściej.

Prostota i funkcjonalność

Młodzi ludzie potrzebują smartfona, który odpowiada szybkiemu tempu życia. Huawei P9 Lite cechuje się wyjątkowo łatwą, wręcz intuicyjną obsługą. Dostęp do wszystkich funkcji telefonu jest w tym modelu wyjątkowo łatwy i wygodny. Ustawienia są wygodnie posortowane, według częstości użytkowania kolejnych opcji. Wszystkie aplikacje są szybko dostępne na prawym ekranie głównym – dokładnie tak jak potrzebuje tego nastolatek.

Żywotna bateria do ciągłej komunikacji

Dzieciaki są w ciągłym kontakcie z rówieśnikami. Przez Facebooka, Twittera, Instagram i Snapchat młodzież cały czas dzieli się ze znajomymi nowymi doświadczeniami. Postują, twittują, snapują – wysyłają filmy i zdjęcia właściwie cały czas, a ich życie towarzyskie przeniosło się do mediów społecznościowych. Słuchanie muzyki, oglądanie Youtube’a, przeglądanie stron internetowych – to wszystko też mają dosłownie pod ręką – właśnie dzięki smartfonowi. Tak intensywne korzystanie z telefonu wymusza ciągłe ładowanie baterii. Chyba, że, jak P9 lite został on wyposażony w akumulator o pojemności 3000 mAh, która umożliwia zabawę nawet przez dwa dni bez ładowania. Odpowiednie „plany zasilania” pomagają wycisnąć jeszcze kilka godzin ekstra, poprzez wyłączenie nieużywanych w danej chwili funkcji, które mogą skracać czas pracy smartfona.

Ochrona prywatności

Młodzi potrzebują prywatności, a smartfony to urządzenia osobiste, pełne zdjęć i archiwów rozmów ze znajomymi. Twoje dziecko z całą pewnością chce zachować je tylko dla siebie. Z drugiej strony rodzice powinni mieć możliwość do wglądu w telefon nastolatka w nagłych przypadkach. Czytnik linii papilarnych w Huawei P9 lite zaspokaja potrzeby obu stron. Zapewnia prywatność nastolatkowi przed nieautoryzowanym dostępem. Tobie daje natomiast możliwość wglądu w telefon w przypadku, gdy będzie to konieczne. Potrzeba zabezpieczenia telefonu nie wymaga od nas, aby iść na jakikolwiek kompromis w temacie komfortu użytkowania – skaner linii papilarnych w P9 Lite znajduje się w miejscu naturalnego położenia palców na urządzeniu. Skaner jest wyjątkowo precyzyjny i szybki – do tego stopnia, że odblokowanie telefonu jest natychmiastowe. Ale nie tylko… Huawei poszedł o krok dalej – za pomocą skanera linii papilarnych, można przeglądać zdjęcia, odbierać połączenia, czy wyłączać budzik.

Dobry aparat to podstawa

Zdjęcie, albo to się nie stało – to powiedzenie to już klasyczny tekst dzieciaków. Telefon nastolatka musi mieć dobry aparat, który robi dobre zdjęcia nawet w trudnych warunkach. Dodatkowe opcje i funkcje, na przykład do robienia selfie – to absolutna konieczność! Główny aparat i druga, przednia kamera w P9 Lite to odpowiednio 13 i 8MP. Doskonała optyka i ciekawe filtry poprawiają jakość zdjęć, które w efekcie są po prostu idealne.

Ma być stylowo i… elegancko

Młodzi ludzie moją stwarzać wrażenie, że nie dbają o swój wygląd. Nic bardziej mylnego. Ubraniami i dodatkami chcą wyrażać swój własny styl i podkreślić swoją indywidualność. Designerski smartfon z imponującą jakością wykończenia będzie doskonałym towarzyszem na każdą okazję. Doda im pewności siebie, pomoże w budowaniu własnej świadomości. Rozbudowany edytor motywów pulpitu umożliwia dostosowanie praktycznie każdego elementu interfejsu do indywidualnych potrzeb nastolatka.

Przystępna cena i dostępność – dobre smartfony w atrakcyjnej cenie

Najlepszy smartfon oferuje największą funkcjonalność w najniższej cenie. Wybierz urządzenie z najlepszym stosunkiem ceny do wydajności, sprzedawanego przez operatorów z atrakcyjnymi planami taryfowymi. P9 Lite jest jednym z takich smartfonów. Oferuje zaawansowane funkcje i imponujący styl w bardzo przystępnej cenie. Dostępny u wszystkich operatorów, u których wybierzesz atrakcyjny plan taryfowy dla nastolatka!

 

Originally posted 2016-07-13 13:37:49.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Kwiaty we wnętrzach? Naturalnie!

    Podaruj kuchni trochę słońca