w

Doskonałe klasyczne pomysły na prezent ślubny

Ślub to najpiękniejszy moment w życiu każdej pary. Jako gość musimy zadbać o to, aby podarować jej coś wyjątkowego, a przede wszystkim praktycznego. Gdy nie mamy konkretnie sprecyzowanych oczekiwań, warto pomyśleć o czymś uniwersalnym, co przyda się w każdym domu i z pewnością zostanie wykorzystane. Co w takim razie warto podarować młodej parze?

Na prezent ślubny: Komplet ręczników

Jeśli rozglądamy się za prezentem dla pary, jednym z najtrafniejszych i niezwykle praktycznych pomysłów jest zakup oryginalnego kompletu ręczników. Wybierając zestaw ręczników, musimy zwrócić uwagę nie tylko na ich atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim właściwości.

Bardzo ważny jest skład surowcowy ręcznika, najlepsze są wykonane w 100 procentach z bawełny klasycznej. Dzięki temu na długo zachowają swoje właściwości, a także piękny wygląd.

Ręczniki pełną również funkcję estetyczną w naszej łazience, dlatego dużą rolę odgrywa tutaj kolorystyka i wzornictwo. Komplety ręczników dla par mają zwykle wyhaftowane lub naprasowane spersonalizowane napisy w postaci imion obdarowywanych osób, dedykacji lub haseł „Mąż, Żona”. Takim prezentem możemy więc zapewnić bliskim dużą radość.

Oryginalne i spersonalizowane hafty znajdujące się na kompletach ręczników dla par mogą dodać nieco humoru i wprowadzić miłą atmosferę w codzienne czynności.

Na prezent ślubny: Pościel i narzuty na łóżko

Wybór pościeli i narzuty na łóżko wydaje się z pozoru łatwy, jednak kupując taki komplet na prezent ślubny warto przyjrzeć się temu bliżej i pamiętać o kilku istotnych parametrach. Solidny materiał i wysokiej jakości wykonanie zapewnią użytkownikom komfort, a także łatwe zasypianie. Każda pościel i narzuta różni się od siebie, zdecydowanie poleca się wybierać te z naturalnych materiałów, takich jak bawełna ze względu na korzystną cenę, bogate wzornictwo, a także funkcjonalność.

Możemy również wybrać pościel jedwabną, która jest bardzo przyjemna w dotyku i doskonale nadaje się dla alergików. Warto dobrać również narzutę wykonaną z tego materiału.

Zadbajmy o to, aby dobrać pościel odpowiednio do wymiarów łóżka – musimy więc pamiętać, aby uzyskać taką informację odpowiednio wcześnie. Znając młodą parę, możemy postawić na konkretny oryginalny wzór lub kolor, wiedząc, że trafi to w ich gust. W innym wypadku lepiej zdecydować się na bezpieczną opcję i kupić uniwersalną pościel oraz narzutę w stonowanej kolorystyce.

Na prezent ślubny: Serwis obiadowy lub komplet sztućców

Są to akcesoria kuchenne, które muszą pojawić się w każdym domu. Jest to doskonały prezent szczególnie dla tych par, które dopiero zaczynają wspólne życie we własnym mieszkaniu i wyposażają je. Kupując tego rodzaju prezent, warto postawić na klasykę gatunku, czyli biała porcelana lub tradycyjne srebrne sztućce bez ozdobników – tym sposobem na pewno trafimy w gust młodej pary.

Podczas zakupu upewnijmy się, że wszystko jest kompletne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Nie musimy kupować od razu kompletów na 12 osób, warto zainwestować te same pieniądze w bardziej skromny, ale dobrej jakości zestaw. Możemy również postawić na oryginalne opakowanie, które doda prezentowi walorów estetycznych.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez sklep www.wyjatkowaposciel.pl, specjalizujący się w sprzedaży wysokogatunkowych narzut i pościeli.


  1. Jaka próba złota jest najlepsza na obrączki ślubne?
  2. Makijaż ślubny – zadanie dla stylisty, czy koleżanki?
  3. Kosmetyki DIY

Originally posted 2017-03-08 12:28:01.

Skomentuj

spalacze tłuszczu

Spalacze tłuszczu termogeniki – jak działają i czy warto je stosować?

szczęście poradnik dla pesymistów

Szczęście można jedynie uchwycić kątem oka, a nie spojrzeć mu prosto w twarz