w

Idealny prezent na Dzień Kobiet? Niespodzianka

Z okazji Dnia Kobiet ponad 2 000 Pań odpowiedziało na co liczą w dniu swojego święta. Jak wynika z sondy, kobiety chciałyby otrzymać przede wszystkim niespodziankę.

Obecnie Dzień Kobiet nadal traktowany jest przez Panie jako święto doceniające kobiety (37%) i dzień, w którym mężczyźni mogą się wykazać (25%). Z badań przeprowadzonych przez serwis Prezentmarzeń wynika, że kobiety chcą być doceniane i adorowane. Chciałyby wiedzieć, że partner pamięta o szczególnych okazjach jak Dzień Kobiet.

Aż 57% kobiet deklaruje, że lubi być adorowane przez mężczyzn, tylko co trzecia jedynie przez swojego partnera. Wyniki badania pokazują Panów w dość dobrym świetle. Prawie 50% Pań, jak potwierdziło badanie, czuje się docenionych jako kobiety na co dzień.

prezent na Dzień Kobiet

Aktualnie coraz więcej mężczyzn staje na wysokości zadania i pamięta o szczególnych okazjach, jak deklaruje 38% respondentek. Co trzecia Polka twierdzi, iż tylko czasami, a 11% zapytanych kobiet, powiedziało, iż musi jednak często przypominać partnerom o różnych uroczystościach.

W ramach okazjonalnych prezentów oprócz standardowego kwiatka i czekoladek (38%), Panie wybierają jednak niestandardową niespodziankę (43%), bo chcą być zaskakiwane. Na liście oczekiwań coraz częściej pojawiają się również upominki w formie przeżyć (19%).

Takie formy prezentów dają niezapomniane doświadczenia. Na przykład dla Pańceniących ruch i aktywność niestandardowym pomysłem może okazać się lekcja tańca. Nowo zdobyte umiejętności pozwolą poczuć się pewniej na parkiecie, a zajęcia taneczne są znakomitą formą relaksu i sposobem na lepsze poznanie siebie. Kobiety chcą czuć się niepowtarzalne i piękne, więc sprezentowanie im na przykład profesjonalnej sesji zdjęciowej to również nietuzinkowy upominek. – mówi Grzegoż Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

Obecnie mężczyźni coraz częściej decydują się na podarowanie Paniom prezentu w formie przeżycia, ponieważ chcą sprezentować coś czego długo nie zapomną lub spełnić w ten sposób ich marzenia. Chcą aby upominek wedle oczekiwań był niestandardową niespodzianką – dodaje Grzegoż Rożalski z serwisu Prezentmarzeń.

Panie, które udzielały odpowiedzi to osoby pomiędzy 25 – 34 rokiem życia – 33%, osoby młode pomiędzy 18 – 24 rokiem życia – 28% oraz 21% kobiet dojrzałych w wieku 35 – 44 lat. Aż, 48% kobiet biorących udział w badaniu zdeklarowało, że żyje w nieformalnym związku, 25% w związku małżeńskim, a 27% Pan jest singielką.

Originally posted 2017-03-01 12:49:27.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sexy bielizna

Sexy bielizna na prezent dla kobiety

Jak układać naczynia w zmywarce

Jak układać naczynia w zmywarce? 6 praktycznych trików