w ,

Idealny prezent na Walentynki dla Niej – wskazówki

Dzień Zakochanych, czyli 14 luty, nie jest co prawda obchodzony w naszym kraju zbyt hucznie, ale nie da się ukryć, iż świętowanie go sprawia nam przyjemność i daje okazję do zaplanowania ciekawych atrakcji. Daleko nam jednak do USA czy Japonii, gdzie komercjalizacja miłości i romantycznych związków sięga już niemal do jądra ziemi. Właściwie można wręcz powiedzieć, że robimy to maksymalnie kameralnie, choć obyczaj wymiany prezentami został tu utrzymany.

Wszystko zależy też od tego jakie macie podejście do Walentynek i czy zgadzacie się, by w ogóle wyróżnić ten dzień lub kupować sobie cokolwiek oprócz skarpetek i kwiatka. Podarunek dla kobiety to nie lada wyzwanie, ale nie ma się czym martwić, bo jest Internet, a w nim masa inspiracji. Jakich? O tym poniżej.

Miły wieczór

Jako że Dzień Zakochanych to święto nieruchome, wypada ono zazwyczaj w jednym z dni roboczych. Chodząc do pracy możemy nie mieć więc czasu na spędzenie go w całości ze sobą, dlatego dobrze jest wygospodarować chociaż wieczór. Kobiety lubią, kiedy ich mężczyzna buduje klimat, a jeszcze bardziej gdy robi coś nietypowego lub ewidentnie specjalnie na tę okazję. Już samo to może okazać się idealnym podarunkiem, więc polecamy następujący plan wydarzeń:
– odebranie ukochanej z pracy,
– ugotowanie obiadu, który wspólnie zjecie, bądź wizyta w (zatłoczonej) restauracji,
– czytanie specjalnie dla niej (niech ten wieczór będzie pierwszym z serii czytania dla twojej kobiety),
– masaż relaksacyjny,
– jej ulubiony film i wino.

Wizyta w sklepie z…

Może i facetom jedno w głowie, ale zabranie w Walentynki swojej ukochanej do sklepu może być naprawdę ciekawym rozwiązaniem, o ile jest to sklep z bielizną, oferujący usługę brafittingu. Dlaczego? Pokazuje to, że chcesz nie tylko, aby ładnie wyglądała, ale i dbasz o jej komfort, gdyż dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mógł kupić jej stanik idealny pod każdym względem, który będzie nosić z przyjemnością, i który odtąd będzie kojarzył się jej z tobą. Jeśli cierpisz na brak funduszy to może być niestety mały problem, gdyż zwykły stanik w takim salonie kosztuje od 80 zł do nawet 300 zł. Jeśli jednak zostanie nam trochę budżetu to można dobrać do stanika również majtki i tym samym podarować swojej kobiecie komplet bielizny.

Wycieczka

Polak co prawda nie bierze zbyt często urlopu specjalnie by świętować Walentynki, ale to w zasadzie tylko jeden dzień, a można go wykorzystać całkiem pożytecznie. Jedyne co może nam przeszkodzić to oczywiście pogoda, która w środku lutego może być mroźna, ale jeśli twoja ukochana lubi spacerować, to na pewno szybko się rozgrzejecie. Wybierz miejsce z dala od cywilizacji – przedmieścia miasta, las, puszcza itp. – zabierz ze sobą termos z ciepłym kakao i kanapki, i porwij (nie dosłownie) ją na kilka godzin, zaraz po śniadaniu, upewniwszy się, że ma ochotę na świeże powietrze. Podczas jazdy powiedz jej co zaplanowałeś i zapytaj jak długo chciała by spędzić na tym spacerze. Kiedy wrócicie ugotujcie obiad i relaksujcie się spędzając czas równolegle, na tym co każdemu z was sprawia przyjemność lub grając w planszówki. Grunt to czerpać radość z bliskości i czekać na to co ona ma dla ciebie.

Za warstwę merytoryczną artykułu odpowiada redakcja Zwiazki-i-Relacje.pl .

Originally posted 2017-02-03 10:14:04.

Skomentuj

restauracje

Biznes gastronomiczny i jego rentowność – od czego to zależy?

sprzątanie biura

Sprzątanie biura – zlecać firmie zewnętrznej czy pracownikom?