w

Zaplanuj Walentynki dla Was w nieziemskim stylu

Walentynki to idealna okazja, aby sprawić radość ukochanej osobie. Przyjęło się, że to często panowie organizują w tym dniu różne niespodzianki. Czy jednak tak naprawdę musi być? Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy to właśnie MY, drogie panie, przejęły inicjatywę. Nie martwcie się o pomysły! Zaplanuj Walentynki dla Was w nieziemskim stylu

Święto Zakochanych, czyli Walentynki, jest obchodzone niemal na całym świecie. Oczywiście najpopularniejsze jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie z okazji Walentynek, jak podaje Portal Spożywczy, sprzedaje się prawie 200 milionów róż. Szczęśliwe te Amerykanki! Dodatkowo na całym świecie 14 lutego jest wysyłanych pięć razy więcej kartek z życzeniami niż zwykle. Biznes walentynkowy ma się dobrze! Przy okazji warto dodać, że w Polsce jest on szacowany na ponad miliard złotych. Polacy nie żałują więc pieniędzy na romantyczne kolacje, prezenty i wspólne wyjazdy. To może mocno nadwyrężyć portfel. Oddajmy więc na chwilę głos ekspertowi.

– Wbrew ogólnej komercjalizacji Święta Zakochanych to jednak w tym dniu większość z nas stara się przede wszystkim sprawić radość ukochanej osobie. Pojawiają się więc prezenty, niespodzianki. Panie oczekują najczęściej kwiatów, czekoladek i perfum. Natomiast panowie liczą na miły wieczór we dwoje w eleganckiej restauracji lub na wspólne wyjście do kina – mówi przedstawiciel firmy hapipożyczki. – Wymagania zakochanych na ogół nie są wielkie i kosztowne. Jednak czasami warto zaskoczyć drugą osobę oryginalnym pomysłem. Wtedy mogą przydać się odpowiednie środki finansowe. Najlepiej kierować się zasadą, że najpierw szukamy niebanalnego pomysłu na Walentynki, a potem sposobu na jego sfinansowanie. W tym obszarze możliwości jest naprawdę dużo – przypomina ekspert hapipożyczki.

Drogie Panie, zacznijmy więc od szukania pomysłu, jakim mogłybyśmy zaskoczyć naszych mężczyzn.

Walentynki w romantycznym stylu

Zaczynamy od romantyzmu. Dlaczego? Chociażby dlatego, że jest po prostu związany ze Świętem Zakochanych. Wbrew pozorom, nawet „twardzi” mężczyźni bywają czasem romantyczni, zwłaszcza gdy mają u swojego boku ukochaną kobietę. Jeśli zatem chcemy przejąć inicjatywę w organizowaniu walentynkowych niespodzianek, warto przygotować dla naszego mężczyzny wyjątkowy wieczór.

Pyszna kolacja i nastrojowa muzyka to dobry wstęp do świętowania Walentynek. Potem to już wedle uznania drogie panie – wspólna kąpiel w wannie pełnej płatków róż, oglądaniem romantycznej komedii przy winie lub spacer w blasku księżyca. Możliwości jest naprawdę wiele. Jeśli chcemy połączyć romantyzm Walentynek z niezwykłymi doznaniami kulinarnymi, możemy zaprosić naszego ukochanego na kolację w ciemności. Podczas takiej niebanalnej randki rozkoszujemy się wyśmienitymi daniami i dzielimy się wrażeniami.

Walentynki pełne wrażeń

Mężczyźni są żądni wrażeń i przygód. Możemy zatem podążać tym tropem. Dlaczego nie zapewnić im mocnych i niezapomnianych emocji w Walentynki? Lot awionetką, paralotnią lub szybowcem to pomysł, wobec którego wielu panów nie pozostanie obojętnych. Dla miłośników przygód i wielbicieli szybkiej jazdy lepszym prezentem będzie off road, czyli przejażdżka samochodem terenowym po specjalnie przygotowanym torze.

Natomiast panom lubiących bardziej ekstrawaganckie auta można zaoferować voucher na niezwykłą przejażdżkę Lamborghini Gallardo lub sportowym Subaru Impreza STI. Jeśli chcemy spędzić Walentynki pełne wrażeń razem z ukochanym, zaproponujmy mu paintball laserowy dla dwojga, wspólny skok spadochronowy lub na bungee.

Jeśli powyższe pomysły wydają się Wam zbyt ekstremalne, postawcie na spokojniejsze przedsięwzięcia. W Walentynki można zaskoczyć ukochanego, zapraszając go do teatru, opery lub do kina. Jeśli nasz mężczyzna jest fanem piłki nożnej, sprezentujmy mu bilety na najbliższy mecz reprezentacji lub mecz ulubionej drużyny ligowej. Gdy jest wielbicielem muzyki, zafundujmy mu bilety na koncert ukochanego zespołu.

Jak zorganizować i sfinansować niezwykłe Walentynki?

Walentynki możemy zorganizować samodzielnie i niedrogo. Wystarczy trochę inwencji twórczej i romantyczny wieczór z atrakcjami przygotujemy w domu. Przyda się do tego kolacja z ulubionymi potrawami, dobre wino, świeczki zapachowe, ale również inne typowo walentynkowe gadżety. Płatki róż, nastrojowa muzyka, romantyczny film, a także zapachowe olejki do masażu zapewnią niezwykłą atmosferę w ten wyjątkowy wieczór.

Jeśli natomiast chcemy swojemu ukochanemu zapewnić inne atrakcje (np. voucher na przejażdżkę sportowym autem, bilet na mecz), wtedy pomocny okaże się internet. Jednak na takie niespodzianki należy przeznaczyć więcej pieniędzy i zamówić je z dużym wyprzedzeniem.

Jeśli planujemy romantyczny wieczór w domu czy wyjście do kina, nie będziemy potrzebowały dużej gotówki. Takie wydatki możemy sfinansować z bieżących dochodów lub oszczędności. Gdy jednak chcemy swojemu mężczyźnie sprawić niebanalną niespodziankę (np. przejażdżka Lamborghini lub wspólny wypad do Paryża), wtedy potrzebujemy większej kwoty.

Nasz ekspert wspominał na początku artykułu, że w takiej sytuacji są różne możliwości do wyboru. Najlepsza opcja to bez wątpienia skorzystanie z oszczędności. Tyle że pieniądze na Walentynki trzeba zacząć odkładać kilka miesięcy wcześniej. Niestety, oszczędzanie nie jest mocną stroną Polaków. Więc może pożyczka? Najlepiej zgłosić się po nią do kogoś z rodziny. Gdy to niemożliwe, warto wziąć pod uwagę pożyczkę na rynku pozabankowym. Pożyczka na raty jest lepszym rozwiązaniem, kiedy potrzebujemy większej ilości gotówki na wymarzone walentynki. Chwilówką warto się zainteresować w nagłych wypadkach, gdy brakuje nam dosłownie kilkuset złotych. Taką pożyczkę łatwo zaciągnąć, bo dostępna jest przez internet, nie ma tak wielu formalności, jak w banku. Z kolei pieniądze można zdobyć właściwie z dnia na dzień, a najczęściej jeszcze tego samego dnia.

Bez względu na to, które rozwiązanie wybierzecie i jaki pomysł postanowicie zrealizować, aby zaskoczyć swojego ukochanego, życzę Wam, żeby to były naprawdę udane Walentynki. Wasi mężczyźni są tego warci i Wy jesteście tego warte. Nie zapominajcie o tym!


  1. Czy seks po zdradzie jest możliwy?
  2. Co to jest zdrowie seksualne i dlaczego jest tak ważne?
  3. Jak spędzać więcej czasu z rodziną?

Originally posted 2019-02-01 10:48:34.

Skomentuj

Zachowanie higieny pracy manikiurzystki- na co musisz zwrócić uwagę?

zupa dyniowa

Zupa dyniowa zagęszczana czerstwym chlebem na zakwasie