Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Boże Narodzenie z akcentem na czerwień – świąteczne stylizacje

Chwile spędzone z bliskimi przy świątecznym stole są niezapomniane, pełne miłości i ciepła. Ich wyjątkowość doskonale dopełnia bożonarodzeniowe menu i piękna dekoracja stołu. Elegancki, świąteczny serwis Moments Christmas od Fyrklӧvern podkreśla uroczysty nastrój i rodzinną atmosferę tych dni.

 

Biel kojarząca się ze skrzącym śniegiem, pełna czaru i miłości czerwień oraz migoczące złoto – to kolory Bożego Narodzenia, którymi podczas Świąt chętnie przyozdabiamy wnętrze, choinkę, a także… stół. Jego aranżacja skupia uwagę gości, zachęca do wspólnego ucztowania i smakowania świątecznych dań. Najważniejszym elementem dekoracji stołu jest niewątpliwie porcelana – piękna i gustowna, olśniewa i podkreśla świąteczny charakter naszego spotkania. Ekskluzywna porcelana Moments Christmas od Fyrklӧvern została stworzona specjalnie z myślą o Bożym Narodzeniu.

świąteczne stylizacje

świąteczne stylizacje

świąteczne stylizacje

świąteczne stylizacje

świąteczne stylizacje

świąteczne stylizacje

Zaprojektowana przez pełną ciepła i uroku gwiazdę Hollywood – Marię Montazani czaruje pięknym połączeniem bieli i czerwieni, zdobieniami z 24-karatowego złota oraz uroczym dekorem wyobrażającym płatki śniegu, girlandy i gałązki jemioły.

 

Unikalny serwis Moment Christmas doskonale uzupełnia piękne, grawerowane szkło. Eleganckie kieliszki do wina, szampana, wódki oraz szklanki do napojów będą stanowić luksusowy dodatek na świątecznym stole. Nie zapomnijmy również o stylowych sztućcach. Złote sztućce z kolekcji Diamond od Fyrklӧvern idealnie podkreślą zdobienia serwisu z 24-karatowego złota, a jednocześnie – nadadzą aranżacji ekskluzywny i oryginalny charakter.

Skomentuj