w ,

Deska do prasowania – przydatny gadżet do każdego domu

Obecnie stawia się przede wszystkim na wygodę i oszczędność czasu, dlatego gadżetów, które pozwalają wykonać dane obowiązki w domu szybciej czy łatwiej nigdy nie jest za wiele. Jednym z takich produktów z pewnością jest deska do prasowania.

Idealna deska do prasowania
Deskę do prasowania ma praktycznie każdy. W domach znaleźć można modele liczące już wiele lat, jak również zupełnie nowe rozwiązania oferowane przez producentów. Wydawać by się mogło, że wybór odpowiedniej deski nie ma większego znaczenia, jednak jest wręcz przeciwnie – to właśnie dzięki produktowi wysokiej jakości posiadającemu wszystkie pożądane cechy można sprawić, że prasowanie będzie znacznie prostsze, szybsze i przyjemniejsze.

Oszczędność miejsca
Dobra deska do prasowania powinna z jednej strony zapewniać maksymalny komfort podczas jej używania, a z drugiej nie zajmować zbyt wiele miejsca w domu. Właśnie dlatego najlepsze są deski, które po złożeniu zmieszczą się na niewielkiej przestrzeni. Ważne też, by były łatwe do transportowania z miejsca na miejsce. Zamiast męczyć się przy przenoszeniu deski, można wybrać taki model, który wyposażony jest w kółka.

Odpowiednia przestrzeń do prasowania

Głównym zadaniem deski jest oczywiście umożliwienie wygodnego prasowania, dlatego powinna mieć ona szeroką, wygodną powierzchnię. Ważna jest także jakość wykonania oraz odporność na wysokie temperatury. Przy zakupie warto też zwrócić uwagę na wszelkie udogodnienia, bo to właśnie one czynią deskę przydatnym domowym gadżetem. Wysokiej jakości pokrowiec, dodatkowa półka – to wszystko podnosi atrakcyjność produktu.

Deska do prasowania Foppapedretti Asso

Jedną z desek o wszystkich tych cechach jest ta Foppapedretti Asso. Tak jak w przypadku innych produktów firmy Foppapedretti również tu w pełni wykorzystano potencjał drewna i udowodniono, że można z niego stworzyć produkty innowacyjne i wysokiej jakości.

Deska posiada dużą powierzchnię pozwalającą na komfortowe prasowanie, a ponadto jest odporna na wysokie temperatury. Produkt został wyposażony w półkę odpowiednią do odłożenia przygotowanej garderoby.

Zobacz: Deska do prasowania Foppapedretti Asso

Dodatkowym udogodnieniem jest zamontowany wieszak pozwalający na odwieszanie już wyprasowanej garderoby oraz półka pokryta matą służąca do odkładania żelazka. Atutem produktu z pewnością jest także możliwość wygodnego transportowania deski dzięki gumowym kółkom oraz fakt, że po złożeniu zabiera ona naprawdę niewiele miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

taśma washi

Taśma washi – 10 trików na wykorzystanie taśmy

Łatwe czyszczenie tkanin i dywanów