Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

 iRobot ma „Patent na dom” 

irobot

iRobot wraz z TVN zapraszają do nowego programu, w którym Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Miruć, pokażą jak z pomysłem zmienić wnętrza. Partnerem strategicznym programu marka iRobot.

Wszyscy, którzy szukają patentów na zmiany w swoim wnętrzu, nowego oświetlenia czy sprytnego zagospodarowania garderoby znajdą je w nowym show telewizji TVN i TVN Style.

„Patent na dom” to nowy program telewizyjny, którego partnerem jest iRobot. Premiera pierwszego odcinka miała miejsce 9 czerwca o godzinie 22:25 na antenie TVN Style.

W każdym z odcinków odmieniane jest jedno wnętrze. Prowadzący program Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Miruć radzą, jak pomieścić wszystkie drobiazgi w nieustawnej przestrzeni, czy wygospodarować w niej fragment na wymarzoną garderobę. Wszystko w ciągu jednego dnia i przy niewielkim budżecie. 

iRobot jako partner programu przywiązuje olbrzymią wagę do tego by podnosić jakość i komfort życia ludzi. Wraz z ekipą TVN zapewni porządek w nowo wyremontowanych wnętrzach. Bohaterowie każdego odcinka w ramach prezentu od prowadzących otrzymają robota odkurzającego Roomba lub robota mopującego Braava. Roboty zadbają o codzienną czystość podłóg w ich domach i mieszkaniach. Za sprawą aplikacji iRobot HOME, mieszkańcy będą mogli zaplanować harmonogram sprzątania na cały tydzień i zapomnieć o nielubianej czynności jaką jest sprzątanie podłóg.

W ramach pierwszego sezonu show wyemitowanych zostanie 8 odcinków, w których prowadzący będą rozwiązywali indywidualne problemy bohaterów we wskazanym pomieszczeniu, przygotowując jego spektakularną metamorfozę. Zapraszamy przed telewizory oraz na platformę Player https://www.tvnstyle.pl/programy/patent-na-dom,15833.html 

 

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

One Comment

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *