w

Kultowe modele okularów – Ray Ban Aviator oraz Ray Ban Wayfarer

Obecnie okulary potrafią czynić bardzo korzystne metamorfozy z kreowaniu naszego wizerunku. Dzieje się tak za sprawą ciekawych oprawek. Do najmodniejszych modeli okularów należą ostatnio Ray Ban Aviator oraz Ray Ban Wayfarer.

Okularowa metamorfoza

Każda wada zdrowia wymaga aparatu korekcyjnego. Tak oto ci, którzy zmagają się z wadą słuchu, noszą aparat słuchowy, a ci, którzy zmagają się z wadą uzębienia, noszą aparat ortodontyczny. Dla tych, którzy borykają się z wadą wzroku, wymyślono okulary. Z czasem wymyślono dla nich również soczewki kontaktowe. Mało tego, zarówno jedne, jak też drugie, uchodzą za interesujący element stylizacji. Przykładowo okulary pragną nosić nie tylko osoby z wadą wzroku, ale i osoby bez tej wady. Stało się to za sprawą oprawek okularów.

Oprawki  okularów rządzą

Okulary składają się ze szkieł i z oprawek. Oprawki wyniosły okulary do rangi elementu stylizacji. Projektują je największe domy mody, a promują największe agencje reklamowe. Oprawki nadają okularom charakteru, a niekiedy i tym, który je noszą.

Wygląd a oprawki okularów

Właściwie dobrane oprawki okularów potrafią tylko i wyłącznie nadać komuś lepszego oblicza. Oprawki okularów dobiera się pod względem koloru komponującego się z kolorem włosów oraz pod względem kształtu komponującym się z kształtem twarzy. Dla osób z ciemnymi włosami pasują oprawki czarne, czerwone i srebrne. Dla osób z rudymi włosami pasują oprawki czarne, czerwone i złote. Dla osób z blond włosami pasują oprawki czarne, czerwone i złote. Dla osób z siwymi włosami pasują oprawki czarne, czerwone i srebrne. Dla osób z kwadratową twarzą zaleca się oprawki okrągłe lub owalne. Dla osób z prostokątną twarzą zaleca się oprawki okrągłe. Dla osób z okrągłą twarzą zaleca się oprawki kwadratowe lub prostokątne. Dla osób z owalną twarzą sprawdzają się wszystkie kształty oprawek, a więc prostokątne, kwadratowe, okrągłe i owalne. Dla osób z sercowatą twarzą zaleca się oprawki okrągłe lub owalne. Występują też okulary bez oprawek, jednak w dobie mody na nie, warto postawić na okulary z oprawkami.

Marka Ray Ban

Jedną z najpopularniejszych, a właściwie najpopularniejszą markę zajmującą się tworzeniem oprawek do okularów i samych okularów stanowi Ray Ban. Narodziła się w roku 1936 i choć początkowo tworzyła tylko dla lotnictwa, z czasem jej produkty kupowali wszyscy. Okulary od Ray Bana nosiły takie ikony jak Audrey Hepburn i James Dean. Obecnie najpopularniejsze modele okularów Ray Ban to Aviator i Wayfarer.

 

ray ban wayfarer

Modele okularów Ray Ban Aviator

[nokaut-offers-box url=’/ray-ban-aviator/’ limit=’6′]

Dla tych, którzy chcieliby się poczuć niczym Michael Douglas w Nagim Instynkcie, polecić trzeba okulary Ray Ban Aviator. To model klasyczny i nieprzemijający. Okulary te słyną ze specyficznego kształtu i cienkich oprawek. Można je kupić w najróżniejszych kolorach soczewek.

 Modele okularów Ray Ban Wayfarer

Dla tych, którzy chcieliby czuć się młodymi, pięknymi i żywiołowymi, polecić należy okulary Ray Ban Wayfarer. To model najbardziej znany i najbardziej lubiany. Okulary te słyną z grubych oprawek. Można je kupić w różnych kolorach oprawek i soczewek.

[nokaut-offers-box url=’/ray-ban-wayfarer/’ limit=’6′]

GS
Poszukujesz kultowych modeli okularów? Znajdziesz je na: soczewki24.pl/katalog-produktow/580-ray-ban.


  1. Moda dziecięca
  2. Blogi kosmetyczne, które warto czytać
  3. Zmęczona skóra i blizny nie muszą być na zawsze: poznaj moc laserowego odmładzania!

 

Originally posted 2017-04-04 14:58:49.

Skomentuj

krzesło do salonu

Jak wybrać krzesła do salonu?

świąteczne porządki

4 produkty, z którymi łatwo zorganizujesz świąteczne porządki