w

Ślub w romantycznym świetle świec

O ślubie jak z bajki marzy prawie każda panna młoda. Urokliwe miejsce blisko natury, przepiękne stroje i dekoracje, wykwintne dania oraz doskonała muzyka – wszystko to może sprawić, że przyjęcie weselne stanie się najpiękniejszą chwilą w życiu. Jeśli dodatkowo zadbamy o romantyczne światło świec, stworzymy prawdziwie bajkową atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia. A rozwiązań jest nieskończenie wiele.

Świetlana droga nowożeńców

Nic tak pozytywnie nie wpływa na nasze samopoczucie jak blask świec rozpalanych po zmroku. Planując przyjęcie weselne w godzinach wieczornych, warto pomyśleć o niezwykle efektownym oświetleniu ścieżki prowadzącej wprost do wejścia, gdzie z powitaniem czekać będą wzruszeni rodzice nowożeńców.  – W tym celu możemy wykorzystać kulistą formę świeczników, koniecznie w jasnych barwach, udekorowaną ciekawymi zdobieniami w postaci roślinnych wzorów lub urokliwy, stylizowany na kryształ świecznik w kolorze złotym. Szykownie prezentować się będą także niewielkie punkty świetlne w eleganckich wysokich, szklanych wazonach lub lampiony, które świetnie pasować będą do rustykalnego otoczenia – podpowiada Hanna Maruta, główny stylista marki home&you.

Stół pełen magii

Spektakularne wrażenie na wszystkich uczestnikach przyjęcia weselnego zrobi sala pełna naturalnego światła. Przepięknie udekorowane świecznikami stoły czy rozwieszone pod sufitem lampiony, to tylko niektóre z dostępnych propozycji. – Wybór tych pierwszych powinien być dokładnie przemyślany, by forma i kolorystyka świeczników doskonale współgrała z pozostałymi ślubnymi dekoracjami. Można nawiązać do motywu przewodniego wydarzenia, którym są kwiaty i postawić na taką właśnie formę – w naszej kolekcji znaleźć można świecznik w postaci rozwiniętego pąka róży w wersji zarówno płaskiej, jaki i na nóżce – doradza stylista home&you. Na stołach pięknie prezentować się będą pływające świece w szklanych, przeźroczystych naczyniach wypełnionych wodą i pąkami lub płatkami ulubionych kwiatów. Romantyczny nastrój pomogą stworzyć świeczniki w kształcie wysmukłego kielicha, którego subtelny, koronkowy wzór podkreśli podniosły charakter wydarzenia.

30123_bia_swczn_l_lacello_swiecznik_39_pln 17417_sre1_swczn_cristal_rose_swiecznik_19_pln 34379_tur_lam_m_feuille_lampion_79_pln 27883_bia_lam_luba_lampion_89_pln 33909_zlo_swczn_m_piki_swiecznik_19_pln

Nie tylko w blasku księżyca

W ostatnich latach rosnąca popularnością cieszą się plenerowe przyjęcia weselne. I choć ryzyko związane z nieprzychylną aurą może zakłócić spokój pary młodej, to efekt wizualny, jaki osiągniemy oświetlając ogród blaskiem świec, zapierać będzie dech w piersiach. Przystrójmy otoczenie małymi i dużymi lampionami, które najlepiej sprawdzą się porozwieszane na gałęziach drzew i ukryte między krzewami czy pękami traw. Niezwykle efektownie wyglądać będą, wykonane z metalu lub szkła, ażurowe elementy z pięknym ornamentowym wzorem lub proste, uniwersalne formy. Taniec w blasku świec, płomyki tańczące w kryształowych kieliszkach i ogień odbijający się w oczach ukochanej czy ukochanego to jeden z najpiękniejszych elementów całego wieczoru.

Ślubne aranżacje wnętrz i otoczenia z wykorzystaniem świec to niezwykle efektowna ozdoba każdego wydarzenia. Właściwy wybór oraz umiejętne dopasowanie świeczników i lampionów do pozostałych dekoracji sprawią, że będzie to bez wątpienia wyjątkowy i niezapomniany dzień.

Originally posted 2016-08-05 16:03:57.

Skomentuj

Młoda kobieta na swoim, czyli MdM w pigułce

Stylizacja i kreacja wnętrz – można zapisać się na kurs