w

Stylizacja i kreacja wnętrz – można zapisać się na kurs

Trwają zapisy na kurs kreacji-stylizacji wnętrz, który rozpocznie się 10 września 2016 r. w Warszawie. Zajęcia będą odbywały się w trakcie weekendów we wrześniu i październiku, a spotkania z kursantami przeprowadzone zostaną w najlepszych salonach z dobrym designem: Galeria Heban, Muppetshop, DŁUGAshowroom, Jaga i Mesmetric. Organizatorem wydarzenia jest Szkoleniowa Placówka Oświatowa CREATOR, specjalizująca się w kursach związanych z projektowaniem i stylizacją wnętrz. Zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści z branży.

Muppetshop

Warsztaty_florystyczne

Kurs stylizacja i kreacja wnętrz skierowany jest zarówno do osób, które chcą zdobyć nowy zawód i rozwinąć kwalifikacje, pracują w firmach zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz, absolwentów architektury, jak i tych, którzy pasjonują się stylizacją mieszkań hobbystycznie, a marzą o zdobyciu profesjonalnej wiedzy w tym zakresie. Organizatorzy zapewniają wszystkim dużą dawkę teorii oraz warsztaty umożliwiające kreowanie przestrzeni i realizację designerskich stylizacji wykorzystujących najnowsze światowe wzornictwo.
CREATOR opracował nowatorską formułę wykorzystującą doświadczenie najlepszych specjalistów z branży, mogących pochwalić się wieloletnią praktyką w zakresie projektowania i stylizacji wnętrz. Zajęcia będą odbywały się w formie wykładów, warsztatów i prezentacji multimedialnych na terenie showroomów firm zajmujących się selekcją, sprowadzaniem i sprzedażą przedmiotów projektowanych przez światowe sławy designu oraz najlepszych marek meblowych.
Jaga
Mesmetric
Dodatkowo w ramach kursu uczestnicy będą mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach z zakresu projektowania przedmiotów użytkowych, czy dekoracji stołu i wykonywania stylizacji florystycznych pod czujnym okiem profesjonalistów. Wszystko to umożliwia zdobycie profesjonalnej wiedzy i umiejętności, niezbędnej w wykonywaniu zawodu stylisty-kreatora wnętrz.

Kurs Creatora GALERIA HEBAN -DŁUGAshowroom_7 -DŁUGAshowroom
Zwieńczeniem kursu będzie samodzielne przygotowanie stylizacji wnętrza do sesji zdjęciowej. Efekty prac uczestników kursu będą opublikowane w mediach. Pomyślnie ukończony kurs będzie potwierdzony świadectwem na drukach wydawanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Kurs stylizacji-kreacji wnętrz będzie odbywał się we wrześniu i październiku w weekendy, w godzinach od 10.00 do 16.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Partnerami CREATORA są: Galeria Heban, Muppetshop, DŁUGAshowroom, Jaga, Mesmetric, OKK!
Patronat medialny nad kursami objęli: Weranda, Czas na Wnętrze, Domplusdom.pl, Designteka.pl, Meble.pl, Biznes.meble.pl, Domowy.pl, Sophisti.pl, Nowy Magazyn, Wnętrze i Ogród

Originally posted 2016-08-08 23:03:30.

Skomentuj

Ślub w romantycznym świetle świec

Jak założyć własny salon beauty? Poznaj 10 kroków do sukcesu