Design i wnętrze

Stylizacja i kreacja wnętrz – można zapisać się na kurs

Trwają zapisy na kurs kreacji-stylizacji wnętrz, który rozpocznie się 10 września 2016 r. w Warszawie. Zajęcia będą odbywały się w trakcie weekendów we wrześniu i październiku, a spotkania z kursantami przeprowadzone zostaną w najlepszych salonach z dobrym designem: Galeria Heban, Muppetshop, DŁUGAshowroom, Jaga i Mesmetric. Organizatorem wydarzenia jest Szkoleniowa Placówka Oświatowa CREATOR, specjalizująca się w kursach związanych z projektowaniem i stylizacją wnętrz. Zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści z branży.

Muppetshop

Warsztaty_florystyczne

Kurs stylizacja i kreacja wnętrz skierowany jest zarówno do osób, które chcą zdobyć nowy zawód i rozwinąć kwalifikacje, pracują w firmach zajmujących się wyposażeniem i aranżacją wnętrz, absolwentów architektury, jak i tych, którzy pasjonują się stylizacją mieszkań hobbystycznie, a marzą o zdobyciu profesjonalnej wiedzy w tym zakresie. Organizatorzy zapewniają wszystkim dużą dawkę teorii oraz warsztaty umożliwiające kreowanie przestrzeni i realizację designerskich stylizacji wykorzystujących najnowsze światowe wzornictwo.
CREATOR opracował nowatorską formułę wykorzystującą doświadczenie najlepszych specjalistów z branży, mogących pochwalić się wieloletnią praktyką w zakresie projektowania i stylizacji wnętrz. Zajęcia będą odbywały się w formie wykładów, warsztatów i prezentacji multimedialnych na terenie showroomów firm zajmujących się selekcją, sprowadzaniem i sprzedażą przedmiotów projektowanych przez światowe sławy designu oraz najlepszych marek meblowych.
Jaga
Mesmetric
Dodatkowo w ramach kursu uczestnicy będą mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach z zakresu projektowania przedmiotów użytkowych, czy dekoracji stołu i wykonywania stylizacji florystycznych pod czujnym okiem profesjonalistów. Wszystko to umożliwia zdobycie profesjonalnej wiedzy i umiejętności, niezbędnej w wykonywaniu zawodu stylisty-kreatora wnętrz.

Kurs Creatora GALERIA HEBAN -DŁUGAshowroom_7 -DŁUGAshowroom
Zwieńczeniem kursu będzie samodzielne przygotowanie stylizacji wnętrza do sesji zdjęciowej. Efekty prac uczestników kursu będą opublikowane w mediach. Pomyślnie ukończony kurs będzie potwierdzony świadectwem na drukach wydawanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
Kurs stylizacji-kreacji wnętrz będzie odbywał się we wrześniu i październiku w weekendy, w godzinach od 10.00 do 16.00. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
Partnerami CREATORA są: Galeria Heban, Muppetshop, DŁUGAshowroom, Jaga, Mesmetric, OKK!
Patronat medialny nad kursami objęli: Weranda, Czas na Wnętrze, Domplusdom.pl, Designteka.pl, Meble.pl, Biznes.meble.pl, Domowy.pl, Sophisti.pl, Nowy Magazyn, Wnętrze i Ogród

Skomentuj

Zobacz też:

Design i wnętrze Ekologiczny dom Poradnik domowy

Sprzątanie po remoncie

Każdy prędzej czy później, miał lub będzie miał do czynienia z remontem. Remont, jak remont, ale sprzątanie po remoncie to
Design i wnętrze Ekologiczny dom Poradnik domowy

Wskazówki od pokojówki czyli skuteczne sprzątanie

Jeśli jest ktoś kto najlepiej zna tajniki sprzątania to bez wątpienia są to pokojówki. Dziś przygotowaliśmy dla was kilka wskazówek