w

Kto robi zakupy w sex shopie? Częściej kobiety

Ostatnio obchodziliśmy Światowy Dzień Gry Wstępnej, warto więc przeanalizować, co kupujemy w sex shopach. Swoimi danymi postanowili podzielić się właściciele sklepu swiat-doznan.pl.

W ramach cyklicznej analizy statystyk sprzedaży pochodzących ze sklepu Świat Doznań sprawdzono dane na podstawie miliona odsłon. Okazuje się, że kobiety są górą – to one częściej składają zamówienia.

wibrator pingwin

Klienci odwiedzający sklep erotyczny należą do tych zdecydowanych – aż 90% zamówień składanych przez nowych nabywców odbywa się podczas pierwszej wizyty w sklepie. Można stwierdzić, że użytkownicy wiedzą, czego szukają lub oferowane produkty wzbudzają ich ciekawość, co prowadzi do szybkiej transakcji.

Co ciekawe, bieliznę erotyczną częściej nabywają panowie. Jest ona najczęściej kupowanym prezentem dla partnerek. Zaledwie 32% zamówień na bieliznę erotyczną składanych jest przez kobiety. Być może obecna sytuacja związana ze spędzaniem czasu w domu zmieni ten wynik.

Według danych przedstawionych przez właścicieli sklepu Świat Doznań jedynie ponad 20% klientów wraca do sex shopu na ponowne zakupy.

Obecnie trwa ogólnopolski konkurs dla grafików „For Passion”, którego celem jest zaprojektowanie logo dla marki perfum z feromonami. Być może dzięki temu wzrośnie zainteresowanie tego typu artykułami.

Feromony to dość popularny produkt wśród klientów. Są idealne dla osób, które mniej pewnie czują się w nawiązywaniu nowych relacji z płcią przeciwną. Feromony syntetyczne działają szybciej i są bardziej intensywne niż te naturalne, wytwarzane przez nasz organizm. Nie zmieniają w żadnym stopniu naszego zachowania.  Użytkownik feromonów sprawi, że osoba płci przeciwnej odbierze niewerbalne sygnały, które wzbudzą zainteresowanie i być może sama zaproponuje rozmowę.

Przydadzą się nie tylko podczas spotkań towarzyskich, ale również w pracy. Jeśli ich użyjemy, wzbudzimy większe zaufanie, a osoby w naszym towarzystwie staną się bardziej otwarte. Przeciwnicy natomiast na pewno poczują się zdominowani. Warto zainteresować się feromonami – dają one  impuls do podjęcia inicjatywy.

Zobacz też: Co wybrać? Wibrator czy dildo?


 1. Nie dajmy się cukrzycy
 2. Jak przygotować się do treningu?
 3. Skarpety nieuciskowe – dla kogo?

 

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  jak walczyc z depresja

  Czy to depresja? Warsztaty online z psycholożką Katarzyną Kucewicz

  Jak nie przepłacać i faktycznie skorzystać z promocji na Black Friday?