Zdrowie Blogi i blogowanie Poradnik domowy

Top 5 blogów fitness

blogi dietetyczne

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zaczyna świadomie dbać o swoje zdrowie. Ważnym aspektem jest zmiana nawyków żywieniowych. Gotowe produkty, które atakują nas każdego dnia z półek sklepowych, nie są dla nas korzystne. Wysoko przetworzone pokarmy, zawierające dużo cukru i soli, powinny zostać niemal całkowicie wyeliminowane z naszej diety. Ktoś może jednak zauważyć, że łatwiej powiedzieć niż zrobić. Właśnie tu z pomocą przychodzą blogi dietetyczne, dzięki którym można nauczyć się gotować zdrowo i ciekawie. Poniżej zestawienie top 5 tego typu stron.

Healthy Plan by Ann

blogi dietetyczne anna lewandowska

Jednym z najpopularniejszych blogów dietetycznych w naszym kraju jest „Healthy Plan by Ann” Anny Lewandowskiej. Autorka podkreśla, że w życiu najważniejsze jest zdrowie, a energia bierze się z dobrego jedzenia. Ania proponuje przemyślaną dietę, która sukcesywnie pozwoli na zawsze odmienić nasze nawyki żywieniowe. Na blogu każdego dnia pojawiają się przepisy na zdrowe posiłki odpowiednie na różne pory, treningi oraz artykuły informacyjne.

Dietetyczne fanaberie

blogi dietetyczne Dietetyczne fanaberie

Blog Dietetyczne fanaberie prowadzi Agata – dietetyk kliniczny z pasją do zdrowego odżywiania i trybu życia. Znajdziemy tam propozycje potraw w wersji fit, oraz odchudzonych wersji tradycyjnych dań.

Być idealną

blogi dietetyczne Być idealną

Strona powstała z inicjatywy 21-letniej studentki, która jak sama mówi, poszukując inspiracji do zdrowego gotowania trafiła jedynie na informacje prowadzące do anoreksji lub przepisy na nudne dania. W rezultacie stworzyła blog z ciekawymi poradami dietetycznymi, treningowymi, a nawet zakupowymi.

Marta-gotuje.pl

blogi dietetyczne marta gotuje

Na blogu znajdziemy zdrowe przepisy z praktycznie każdej kategorii. Z pomocą Marty upieczemy zdrowe ciasta, przygotujemy fit dania mięsne czy dla dzieci.

Fitness Food

blogi dietetyczne Fitness Food

Strona powstała z pasji do zdrowego trybu życia. Początkowo miał być jedynie miejscem, w którym autorzy będą zbierać swoje przepisy. Dziś korzysta z niej całkiem spora grupa odbiorców.

Skomentuj

Zobacz też:

Poradnik domowy Ekologiczny dom

Jak prawidłowo myć okna?

Czyste lśniące okna to najlepsza ozdoba mieszkania. Niestety mało kto lubi je myć, a winne temu są najczęściej uporczywe smugi.
Zdrowie

Cukrzyca – czy nas też to dotyczy?

Ostatnimi czasy często poruszanym tematem jest wciąż rosnący odsetek otyłych ludzi (zwłaszcza dzieci) wśród społeczeństwa. Dietetycy regularnie alarmują, że polskie