w , ,

Top 5 blogów fitness

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi zaczyna świadomie dbać o swoje zdrowie. Ważnym aspektem jest zmiana nawyków żywieniowych. Gotowe produkty, które atakują nas każdego dnia z półek sklepowych, nie są dla nas korzystne. Wysoko przetworzone pokarmy, zawierające dużo cukru i soli, powinny zostać niemal całkowicie wyeliminowane z naszej diety. Ktoś może jednak zauważyć, że łatwiej powiedzieć niż zrobić. Właśnie tu z pomocą przychodzą blogi dietetyczne, dzięki którym można nauczyć się gotować zdrowo i ciekawie. Poniżej zestawienie top 5 tego typu stron.

Healthy Plan by Ann

blogi dietetyczne anna lewandowska

Jednym z najpopularniejszych blogów dietetycznych w naszym kraju jest „Healthy Plan by Ann” Anny Lewandowskiej. Autorka podkreśla, że w życiu najważniejsze jest zdrowie, a energia bierze się z dobrego jedzenia. Ania proponuje przemyślaną dietę, która sukcesywnie pozwoli na zawsze odmienić nasze nawyki żywieniowe. Na blogu każdego dnia pojawiają się przepisy na zdrowe posiłki odpowiednie na różne pory, treningi oraz artykuły informacyjne.

Dietetyczne fanaberie

blogi dietetyczne Dietetyczne fanaberie

Blog Dietetyczne fanaberie prowadzi Agata – dietetyk kliniczny z pasją do zdrowego odżywiania i trybu życia. Znajdziemy tam propozycje potraw w wersji fit, oraz odchudzonych wersji tradycyjnych dań.

Być idealną

blogi dietetyczne Być idealną

Strona powstała z inicjatywy 21-letniej studentki, która jak sama mówi, poszukując inspiracji do zdrowego gotowania trafiła jedynie na informacje prowadzące do anoreksji lub przepisy na nudne dania. W rezultacie stworzyła blog z ciekawymi poradami dietetycznymi, treningowymi, a nawet zakupowymi.

Marta-gotuje.pl

blogi dietetyczne marta gotuje

Na blogu znajdziemy zdrowe przepisy z praktycznie każdej kategorii. Z pomocą Marty upieczemy zdrowe ciasta, przygotujemy fit dania mięsne czy dla dzieci.

Fitness Food

blogi dietetyczne Fitness Food

Strona powstała z pasji do zdrowego trybu życia. Początkowo miał być jedynie miejscem, w którym autorzy będą zbierać swoje przepisy. Dziś korzysta z niej całkiem spora grupa odbiorców.

Originally posted 2016-12-08 14:45:17.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

promocje bankowe

Promocje bankowe – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Top 5 blogów o szyciu