w ,

Kobiecy smartwatch: musisz go mieć!

Mniej niż telefon, ale więcej niż biżuteria – smartwatch, zwłaszcza estetycznie zaprojektowany, to idealny gadżet dla każdej kobiety. Sprawdzamy, które modele sparować z sukienką lub strojem na fitness.

Kruger&Matz STYLE

smartwatche-dla-kobiet_kruger-and-matz

Jest minimalistyczny, zgrabny i wykończony skórzanym paskiem, dlatego z powodzeniem może uchodzić za zegarek. Smartwach marki Kruger&Matz łączy elegancki wygląd z technologią wysokich lotów.

Gadżet odbiera powiadomienia i alerty z telefonu, może pełnić rolę budzika czy zegara, pozwoli sterować odtwarzaczem muzycznym i aparatem, a podczas wysiłku zmierzy puls i zliczy kroki. Został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 1,22 cala i procesor MediaTek MT2502 i może współpracować z telefonami pracującymi w oparciu o systemy Android i iOS, a więc najpopularniejszymi na rynku.

Dużym udogodnieniem jest możliwość obsługi smartwatcha gestem. Żeby wyciszyć alarm lub odebrać bądź odrzucić połączenie, wystarczy ruch nadgarstkiem. Kolejną praktyczną funkcją jest możliwość odpisywania na wiadomości z poziomu smartwatcha za pomocą gotowych szablonów. W kwestii estetyki, do wybory mamy wersję z czarnym lub białym skórzanym paskiem. Smartwatch Kruger&Matz kosztuje 299 złotych.

Apple Watch

smartwatche-dla-kobiet_apple-watch

Długo wyczekiwany smartwatch marki z jabłkiem w logo trafił do sklepów w zeszłym roku i natychmiast zachwycił charakterystycznym designem. Damska wersja ma kopertę o średnicy 38 mm i waży 40 gramów. Wygląd Apple Watcha można personalizować, wybierając kolor wykończenia koperty oraz rodzaj paska, który może być skórzany, gumowy lub metalowy.

Smartwatch sparowany z iPhonem pozwala odbierać połączenia dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonowi. Gdy uprawiamy sport będzie monitorować naszą aktywność, a przy okazji podpowie, jakie ćwiczenia wykonywać i jak ułożyć dietę. Na niewielkim wyświetlaczu można także odbierać maile, dokonywać płatności i korzystać z pomocy wirtualnego asystenta Siri.

Na Apple Watch trzeba wydać co najmniej 1300 złotych.

Motorola Moto360 2 generacji

smartwatche-dla-kobiet_moto360

Smartwatch marki Motorola do złudzenia przypomina zegarek, choć pokazywanie godzin to tylko promil jego możliwości.

Gadżet ma elegancką kopertę ze stali nierdzewnej i jest dostępny w trzech kolorach: srebra, czerni lub szampana. Na dłoni utrzyma go skórzany pasek lub metalowa bransoleta, z zestawu lub wybrana samodzielnie, bo do Moto 360 można dodać własne zapięcie.

Smartwatch Motoroli pracuje w systemie Android Wear, jego koperta ważny 49 gramów, a wyświetlacz wykonano w technologii IPS LCD. Oferuje opcję sterowania głosem i zapisywania dyktowanych mu wiadomości, a także obsługi gestem – wówczas aktywacja anstapi w chwili, gdy wykonamy ruch ręką sugerujący chęć sprawdzenia godziny. Podobnie jak pozostałe modele, Moto 360 sprawdzi się także podczas uprawiania sportu dzięki wbudowanemu żyroskopowi, miernikowi bicia serca, akcelerometrowi i kompasowi. Smartwatch w najprostszej wersji kosztuje 1299 złotych.

Originally posted 2016-10-10 11:58:45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak prawidłowo myć okna?

Lampy Magic Circus – magia światła