Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Wzięcie pożyczki nie jest takie złe

Darmowa chwilówka

Wiele osób ostrzega przed pożyczkami, a powtarzanym przez nich jak mantra powiedzeniem jest „dobry zwyczaj, nie pożyczaj”. Tyczy się to zarówno sytuacji, w której to my mielibyśmy od kogoś coś pożyczyć, jak i komuś udzielić pożyczki. Czy pożyczanie faktycznie jest takie złe?

Odpowiedź nie jest tutaj jednoznaczna i oczywista. Z jednej strony pożyczanie znajomym pieniędzy, może naruszyć nasze relacje z nimi, szczególnie przy problemach ze spłatą. Czy jednak samodzielnie, z dobrego serca i chęci pomocy przyjacielowi, odmówilibyśmy mu udzielenia pożyczki, gdyby o taką poprosił? Oczywiście, że nie. Owa forma pożyczki, tworzy ponadto specyficzną więź społeczną i nawet nieco zbliża ludzi. Jest ona dowodem na to, że na drugą osobę, zawsze możemy liczyć, że w razie trudności nie jesteśmy sami i mamy wsparcie w przyjacielu – co nie jest tylko pustym sloganem.

Czasem mamy do czynienia z taką sytuacją, w której to potrzebujemy w danym momencie kilkaset dodatkowych złotych. Nie mamy skąd ich pożyczyć, a jesteśmy pewni, że damy radę oddać je za 3-4 dni jak tylko wypłata wpłynie na nasze konto. Wówczas na wagę złota będzie dla nas pożyczka komercyjna. GetBucks.pl na ten przykład to minimum formalności przy maksymalnie dużych korzyściach. Pożyczka na dowód jaką otrzymamy, zostanie udzielona na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Aby ubiegać się o kredyt, pierwsze co musimy zrobić, to złożyć wniosek o pożyczkę na stronie GetBucks.com. Wypełniamy formularz, podając w nim nasze dane osobowe, uzupełnione o kilka informacji potrzebnych do dokonania naszej weryfikacji jako kredytobiorcy. Przechodzimy weryfikację i otrzymujemy odpowiedź zwrotną w jakiej kwocie możemy ubiegać się maksymalnie o pożyczkę, na jaki okres spłaty, z jakim oprocentowaniem, a także na jakich warunkach szczegółowych.

Wzięcie pożyczki zatem wcale nie musi być złe, wszystko zależy oczywiście od okoliczności, niekiedy po prostu działanie to jest konieczne. Niezależnie od tego czy pożyczki potrzebujemy czy nie, oraz z jakiego źródła ją zaciągamy, zawsze musimy dokładnie przeczytać umowę, tak aby uniknąć ewentualnych problemów.

Skomentuj