Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Busem przez świat. Ameryka za 8 dolarów Lewandowski Karol

Busem przez świat. Ameryka za 8 dolarów

Lewandowski Karol

Totalna jazda bez trzymanki!
USA, Kanada i Meksyk za osiem dolarów dziennie. Trzy miesiące, sześcioro przyjaciół i jeden rozklekotany samochód.
Dla ekipy Busem Przez Świat nie ma rzeczy niemożliwych! Starcie z gangiem, hamburgery    z aligatora, indiańskie legendy, miasteczka widma przy Route 66.
Magia Yellowstone, dzień w Dolinie Śmierci, miejskie wędrówki śladami filmów Tarantino. Awaria na spalonym słońcem pustkowiu i lekcje paddleboardingu. Przyjacielskie pogawędki z Tomaszem Adamkiem i Hardkorowym Koksem. I konfrontacja z tajemniczym stalkerem.
Karol, Ola, Wojtek, Paziu, Kuba i Piotrek przeżyli znacznie więcej. Zapnijcie pasy, bo będzie się działo! 
Książkę przepełnia ekscytacja nadchodzącymi przygodami, szczera radość wypływająca z ich przeżywania i dobry humor. Udziela się to również czytelnikowi.
Katarzyna Rojek, Poznaj Świat

Czytaj:   Hamrol Adam, Mantura WładysławZarządzanie jakością Teoria i praktyka

Śladami marzeń można podróżować różnie, ale przygoda ekipy Busem Przez Świat jest odważna, inspirująca, ciekawa i zawsze radosna!
Basia Meder, podróżniczka, autorka książek Babcia w Afryce i Babcia w pustyni  i w puszczy, laureatka nagrody Travelery 2010

Młodość, fantazja i zaspokojona potrzeba bycia w drodze, czyli podróż w konwencji:        to, co najważniejsze w życiu, zrób przed trzydziestką. Pochwała optymizmu i jeszcze jeden mocny argument za tym, że nie da się to tylko przesąd.
Piotr Tomza, autor Afryki Nowaka

Czytaj:   Toskania i Wenecja. Travelbook. Wydanie 1 Agnieszka Masternak

Ta książka to znakomity pierwszy krok i świetna mobilizacja do odbycia własnej przygody życia, która jest na wyciągnięcie ręki.
Dawid Muszyński, EGO Magazine

Po przeczytaniu Busem przez świat. Ameryka za osiem dolarów miałam wyrzuty sumienia, że nadal siedzę w domu, choć w moim portfelu jest równowartość 16 dolarów.
Anna Misztak, redaktor naczelna lubimyczytac.pl 

Busem Przez Świat to studencki projekt podróżniczy, który zakłada zwiedzanie świata jak najniższym kosztem. W ciągu pięciu lat, w ramach 12 wypraw, 25-letni kolorowy busik przejechał już ponad 50 państw na pięciu kontynentach Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Australii. Projekt ma kilkadziesiąt tysięcy fanów w mediach społecznościowych    i ponad 100 patronów medialnych.
Doczekał się dziesiątków naśladowców, a www.busemprzezswiat.pl to jeden z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce.
KSIĄŻKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *